Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GAINSBOURG‘AS. DIDVYRIŠKAS GYVENIMAS (2010) 130 min.
Gainsbourg (Vie héroïque)  (Gainsbourg)
Muzikinė biografinė drama N-16
JAV, Prancūzija
Kalba:  prancūzų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2011 01 07

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Lucieno vaikystė prabėgo nacių apgultame Paryžiuje, mokantis groti pianinu, piešiant natiurmortus ir... moterų aktus dailininko studijoje. „Aš anksti suaugau“, – paaiškina savo širdies damai berniukas, padeklamavęs Baudelaire‘ą ir lyg vyras pešdamas dūmą. Iki trisdešimties Lucienas siekė tapti dailininku, tačiau jo išmintingasis antrininkas pakuždėjo, kad didžioji sėkmė jo laukia prie pianino. Taip prasidėjo naujas – muzikinis Serge‘o Gainsbourg‘o gyvenimas. Garsus dainų autorius ir atlikėjas pakerėjo daugybę moterų. Jo mylimosiomis tapo gražuolės Brigitte Bardot ir Jane Birkin. Jų įkvėptas muzikantas sukūrė savo garsiausias, erotikos kupinas meilės dainas.

Biografinis filmas „Gainsbourg‘as. Didvyriškas gyvenimas“ – tai garsaus jaunosios kartos komiksų kūrėjo Joanno Sfaro, išgarsėjusio kaip komiško bestselerio apie žydų kilmės prancūzų dainininką S. Gainsbourg‘ą autoriaus, režisūrinis debiutas.

Ericas Elmosnino, filme įkūnijęs legendinį muzikantą, 2010 m. Traibekos kino festivalyje Niujorke pripažintas geriausiu aktoriumi.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7172
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt