Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LABAS RYTAS! (2010) 107 min.
Morning Glory
Romantinė komedija T
JAV
Kalba:  anglų ,  ukrainiečių

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ką galėtum padaryti vardan savo karjeros?

Jaunos ir talentingos prodiuserės Bekės Fuler (vaidina akt. Rachel McAdams) gyvenimas virsta košmariškai nuobodžiu, kuomet ji praranda darbą vietinėje žinių laidoje. Nieko gero nežadanti merginos karjera, nevykęs asmeninis gyvenimas, aplinkiniams keliantis siaubą, vieną dieną priverčia Becky ryžtis permainoms. Su džiaugsmu įsidarbinusi bene pačiame beviltiškiausiame rytiniame šou, mergina suvokia koks sunkus darbas jai teko- ne itin didelio populiarumo sulaukianti laida merdi, o jos reitingai nenumaldomai smunka žemyn.

Becky nelieka nieko kito kaip tik viską perimti į savo rankas ir reanimuoti merdinčią laidą. Mergina nusprendžia nusamdyti legendinį televizijos laidų vedėją Maiką Pomerojų (vaidina akt. Harrison Ford) ir tokiu būdu pelnyti žiūrovų palankumą. Deja, Maikas, kategoriškai atsisako eteryje kalbėti apie orus, madą ir su žiūrovais dalintis paskalomis apie žvaigždžių gyvenimus, tad tą tenka daryti jo kolegei, buvusiai grožio konkursų karalienei, o dabar laidos vedėjai Kolyn Pek (vaidina akt. Diane Keaton), kuri jaučia neapsakomą malonumą laidydama paskalas. Maikas, turėjęs užtikrinti rytinei laidai aukštus reitingus, kelia vis daugiau nemalonumų- iš pradžių vaidijęsi už kadro, Maikas ir Kolyn savo pykčius perkelia į tiesioginį eterį ir varo Bekę į neviltį. Tuo metu, kai situacija darbe ima atrodyti katastrofiška, o Bekei vis labiau svyra rankos, į merginos gyvenimą ima belstis šilti jausmai bendradarbiui Adamui (vaidina akt. Patrick Wilson).

Ar pavyks merginai prikelti rytinę laidą naujam gyvenimui ir sutaikyti kaip šuo su kate besipešančius laidos vedėjus? O gal metusi visus darbus ji atsiduos meilei?


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 1954
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt