Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PASAULINĖ INVAZIJA: MŪŠIS DĖL LOS ANDŽELO (2011) 112 min.
Battle: Los Angeles  (World Invasion: Battle LA)
Fantastinis veiksmo filmas T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 03 11
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ne vienerius metus visame pasaulyje buvo fiksuojami NSO pasirodymai – Buenos Airėse, Seule, Prancūzijoje, Vokietijoje, Kinijoje. Tačiau 2011-aisiais atsitiktiniai ir atrodo nesusiję NSO apsilankymai pasirodo esą siaubingo plano dalis – Žemę užpuola nežinomos pajėgos. Svarbiausieji ir didžiausieji pasaulio miestai vienas po kito virsta griuvėsiais mūšyje, kurio niekas nesitikėjo . Los Andželas - vienas paskutiniųjų fortų žūtbūtiniame žmonijos mūšyje. Dabar tik nuo jūros pėstininkų būrio, kuriam vadovauja seržantas Maiklas Nancas (akt. Aaron Eckhart), priklauso mūšio baigtis.

„Pasaulinė invazija: mūšis dėl Los Andželo“ – tai beveik dvi valandos įspūdingų specialiųjų efektų ir kvapą gniaužiančių mūšio scenų.

Naminukas  2011-04-08 15:46:41 įvertino 

Filmą reikia vertinti lyginant su panašiais į jį. Iš tokio tipo filmų šis - PATS TIKROVIŠKIAUSIAS, nesulyginamas su, tarkim, Nepriklausomybės diena. Jeigu būtų karas su ateiviais, labai tikėtina, kad jis vyktų būtent taip, kaip šiame filme.


Zvejas  2011-03-17 10:24:25 

Forum cinemas sita filma paziurejau uz 6 litus, taip, kad esu visai patenkintas kainos ir kokybes santykiu :) filmas galejo buti geresnis, bet ziureti galima ir tiksline sio filmo auditorija manau liks patenkinta.


wwww  2011-03-15 01:17:46 

Nemeskit pinigu i ora sudas!


www  2011-03-15 01:16:04 

Eilinis Holiwudo filmas jau Amerikancai nieko gero sukurti negali, neleiskit pinigu ir negadinkit laiko, sudas sudas Sudas is didziosios raides!


Pilvozeris  2011-03-12 20:03:28 įvertino 

Filmas labai paprastas. Anksčiau amerikiečiai gelbėjo pasaulį nuo rusų, dabar nuo ateivių. Siužetą galima nusakyti keliais sakiniais. Iš tikro, jeigu "Independence day" aprašyme lakūnus pakeistume jūrų pėstininkais, niekas nė nepastebėtų. Veikėjų stsiskleidimo, kaipo tokio, nerasta. Specialieji efektai atlikti labai kokybiškai, bet tikėtis kažko, gniaužiančio kvapą, neverta. Apskritai, pirmas pusvalandis, gal valanda, dar įdomūs. Ateiviai turi galingus ginklus, puola iš pasalų, pėstininkų neviltis, baimė ir sumišimas atrodo įtikinamai. Paskui, turbūt, visiems tokia situacija nusibodo. Lyg kas būtų surinkęs IDFA - šarvuoti, pusiau mechaniniai ateiviai skerdžiami, kaip avys, nors kareiviai pliekia į visas puses beveik nesitaikydami. Ir galiausiai, a la "Independence day", amerikiečiai atranda būda nugalėti ateivius, kurio jokia kita pasaulio kariuomenė nesugebėjo sugalvoti. Nuvylė ir subtitravimas, vertėjai vis dar daro tokias vaikiškas klaidas, kad kartais atrodo, jog versta klausantis ne pačios geriausios kokybės įrašo. Pvz. užsibarikadavę policijos nuovadoje pėstininkai praneša apie įsibrovimą į perimetra žodžių "breached", bet titruose kažkodėl minimas tiltas ("bridge"). Nors tai ir veiksmo filmas, tikrai nėra reikalo žiūrėti jį kino teatre. Turint bent pusėtiną kino sistemą, kur kas pigiau nuomotis DVD. Įspūdis nuo to nė kiek nesumenks.


As  2011-03-12 10:35:36 įvertino 

Sveiki. Jau nepirmu bandymu Holivudui nesiseka pastatyti bent kazka panasaus i "Nepriklausomybes diena", filmas placiai isreklamuotas bet deja eilinis nesekmingas bandymas apie Juru pestininkus.... Ziurint si kurini mane neapleido mintis, kad filmas pastatytas skubant. Mano nuomone nevertas isleiti tuos sunkiai Lietuvoje uzdirbamus 18 Litu.


Lune  2011-03-11 21:36:13 įvertino 

Eilinis holivudinis filmas. Gaila vakaro ir isleistu pinigu :(


bikis  2011-03-10 18:24:38 

Labai gaila ir keita,kad Siauliuose bus tik 1 seansas Filmo "PASAULINĖ INVAZIJA: MŪŠIS DĖL LOS ANDŽELO" .Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17340
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt