Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NELAUKTAS SMŪGIS (2011) 110 min.
Sucker Punch
Fantastinis veiksmo trileris T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 03 25
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Paauglę piktas patėvis uždaro į psichiatrinė ligoninę. Bandydama susidoroti su nepakeliama realybe, mergina pasitraukia į fantazijų pasaulį. Čia gimsta pabėgimo planas...

Paauglę (Emily Browning) prieš jos valią patėvis uždaro į psichiatrinę ligoninę. Tačiau ji neprarado troškimo gyventi. Tiesiog jai tenka griebtis kitokių būdų, kad atgautų buvusį gyvenimą: ji pasitraukia į fantazijų pasaulį. Čia jos neriboja nei laikas, nei erdvė – ji laisva keliauti ir daryti ką nori. Merginos protas ištrina ribas tarp fantazijos ir realybės. Prasideda neįtikėtini nuotykiai. Tačiau didžiausias jos noras – susigrąžinti laisvę, pasprukti iš ligoninės. Pasiryžusi atsikovoti vietą po saule, paauglė įtikina kartu pabėgti dar keturias merginas: Raketą (akt. Jena Malone), Blondinę (akt. Vanessa Hudgens), Gintarę (akt. Jamie Chung) ir Pelėžirnę (akt. Abbie Cornish). Drauge joms pakaks jėgų įveikti priešus ir ligoninės sienas. Merginos leidžiasi į žygį fantazijos šalyje, kur sutinka keisčiausias būtybes ir stoja į fantastiškus mūšius su neregėtais monstrais. Kiekviename žingsnyje merginoms tenka spręsti, ką jos pasiruošusios aukoti, kad liktų gyvos. Tačiau padedant Išminčiui (akt. Scott Glenn) jų nepaprasta kelionė – jei pasiseks – išlaisvins visas penkias narsuoles.

„Nelauktas smūgis“ – didingas fantastinis filmas, kuris jus nukels į gyvą beribę jaunos merginos vaizduotę, suteikiančią jai progą pabėgti iš tamsios ir niūrios realybės.

zasciura  2011-04-13 19:59:30 

Labai geras soundtrack'as


Dainius  2011-04-13 10:50:03 įvertino 

Kazkuo primena Kuzdesiu sala, kelios siuzeto linijos. Filma galima ivairiai intepretuoti ... Manau jog ir isrankesni kinomanai suras jiems perduodama pranesima. Beje kinotetrinis filmas :)


komentarasLT  2011-03-29 22:18:10 įvertino 

tai anime (is dalies ir mangos), kompiuteriniu zaidimu kratinys. truputi nepadorus, nes zvelgiant i tas pusnuogias putlialupes lolitas nepalieka mintis, kad rezisierius megaujasi kurdamas filma su siomis aktoremis. filmas is tiesu galejo buti dar erotiskesnis (mergaites deveti tikrus stringus, permatomas kelnaites, liemeneles, ar visai be ju apsieiti), taciau akivaizdziai prodiuseriai orientavosi i platesnes mases, nors rezisierius akivaizdziai mieliau butu sukures stilinga filma su zenkliuku "S". todel filmas gavosi nei sioks nei toks, nors idejinis uztaisas tikrai geras. aktores labai grazios, taciau labai prastai vaidina. ir kodel jos siame filme tiek daug turi verkti?! Reziume: filmas pilnai nera isvystytas; ji noreta pritaikyti suaugusiuju auditorijai, taciau kazkieno valia jis buvo perdirbtas masems (ivairaus amziaus ziurovui), kurios sio filmo visvien nesupras. Gaila kad filmas yra toks koks yra.


Zvejas  2011-03-26 00:13:04 

Filma galima vertinti dvejopai: 1. pusnuoges merginos skerdzia monstrus - Kam tai gali nepatikti? 2. pusnuoges merginos skerdzia monstrus - Kam tai gali patikti?Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8924
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt