Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LIKIMO EKSPERTAI (2011) 106 min.
The Adjustment Bureau
Veiksmo trileris T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 03 18
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kam gali ryžtis, jeigu net pats likimas ne tavo pusėje?

Kvapią gniaužiančių veiksmo juostų „Oušeno dvyliktukas“ (orig. Ocean's Twelve) ir „Bornas. Galutinis tikslas“ (orig. The Bourne Ultimatum) scenarijų autorius George Nolfi pirmąkart sėdo į režisieriaus kėdę ir ekranizavo rašytojo Philip K. Dick pasakojimą „Likimo komanda“ (orig. Adjustment Team). Intriguojantis, netikėtas ir kino kritikų labai laukiamas romantinis trileris „Likimo eskpertai“ (orig. The Adjustment Bureau) taps ne tik George Nolfi režisūriniu debiutu, bet ir į kino sales pritrauks būrį Oskaro laureato Matt Damon ir sparčiai kylančios Holivudo žvaigždės Emily Blunt gerbėjų.

Davidas Norris (vaidina akt. Matt Damon) žavingas ir charizmatiškas JAV Kongreso narys, ryžtingai kopiantis karjeros laiptais. Vieną dieną vyras sutinka gražuolę baleriną Elise Sellas (vaidina akt. Emily Blunt), kuri nepanaši į jokią kitą jam žinomą moterį. Keista, tačiau kaskart, kuomet David akiratyje pasirodo Elise, aplinkybės susiklosto taip, jog jiedu negali susipažinti artimiau. Suintriguotas ne jo naudai besiklostančių aplinkybių Davidas ryžtasi išsiaiškinti kas gi slypi už viso to.

Vyrai juodomos skrybelėmis, Davido likimo kalviai aršiai priešinasi vyro meilės ryšiui su žavingąja balerina ir daro viską, kad jaunuoliai daugiau niekada nebesusitiktų.

Ką gali padaryti vardan mylimos moters ir svajonės būti su ja? Kam gali ryžtis, jeigu net pats likimas priešinasi jūsų santykiams? Ar išdrįsi gyventi ne pagal Vyrų juodomis skrybelėmis planą?

Visi atsakymai didžiuosiuose kino ekranuose jau nuo kovo 18 dienos.

Stipri aktorių komanda ir intriguojantis siužetas turėtų patikti tiek romantinių istorijų, tiek veiksmo filmų ir sudėtingų scenarijų gerbėjams.

Zvejas  2011-04-07 20:58:12 

Tokia gerasirde siuolaikine pasakele su gerais aktoriais, yra maloniu momentu, bet visumoje, bent jau mane, nuvilia


Evaldas  2011-04-04 19:54:26 

labai silpnas filmas. jei nebūtų Matt Damon nebūtų į ką žiūrėti.


Simona  2011-03-31 14:42:12 

Man labai labai patiko, išėjau galima sakyti pakylėta nuotaika, truputį primena matrica, vyrai juodais drabužiais, pradžia, bet ne toks apsunkinantis, nors mintis gili, rekomenduoju ;)


Ona  2011-03-24 16:19:33 įvertino 

Patiko labai. aprašymas ir pavadinimas nieko vertas.plakatas nieko nežadantis,bet filmas įspūdingas,neitikėtinas, kadangi tikiu likimu,man paliko labai gerą įspūdį !!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11498
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt