Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
RAUDONKEPURAITĖ (2011) 100 min.
Red Riding Hood
Fantastinė drama T
JAV, Kanada
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 04 22
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Prodiuseris: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Nedidelį kaimą daugelį metų terorizuoja vilkolakis. Per kiekvieną pilnatį kaimo gyventojai aukoja jam gyvulį, kad nors kiek numalšintų vilkolakio alkį. Tačiau pasirodžius raudonajam mėnuliui vilkolakis pareikalauja žmogiškos aukos...

Valerė (akt. Amanda Seyfried) - jauna mergina. Merginos tėvai (akt. Billy Burke ir Virginia Madsen) pažadėjo jos ranką kaimo turtuoliui Henriui (akt. Max Irons). Tačiau mergina visą gyvenimą mylėjo vargšą medkirtį Piterį (akt. Shiloh Fernandez). Bijodami netekti vienas kito, jaunuoliai nusprendžia kartu pabėgti. Tačiau išvakarėse Valerė sužino, kad jos sesuo žuvo vilkolakio nasruose. Vilkolakis jau daugelį metų terorizuoja kaimelį, tačiau kaimo gyventojams pavykdavo palaikyti paliaubas su siaubūnu: kiekvieną pilnatį jie aukodavo vilkolakiui kokį nors gyvulį. Tačiau pasirodžius raudonajam mėnuliui vilkolakis pareikalavo žmogiškos aukos, kuria tapo Valerės sesuo. Kaimo gyventojai, ištroškę keršto, pagalbon pakviečia vilkolakių medžiotoją tėvą Solomoną (akt. Gary Oldman). Deja, tėvo Solomono pasirodymas atneša į bendruomenę dar daugiau nerimo ir baimės. Tėvas Solomonas atskleidžia kaimiečiams kraupią tiesą: dienomis vilkolakis virsta žmogumi ir gyvena tarp jų. Bet kuris kaimo gyventojas gali pasirodyti beesąs vilkolakiu. Tai pasėja įtarumo sėklą kaimiečių tarpe ir suardo iki tol tvirtus bendruomenės ryšius. Dabar kaimynai įtarinėja kaimynus, šeimos nariai nepatikliai žiūri vieni į kitus, mylimųjų širdyse gimsta abejonės... Tuo tarpu Valerė netikėtai supranta, jog vilkolakį ir ją sieja keisti ryšiai. Tikėdamasi išgelbėti tuos, kuriuos myli, ji leidžiasi į pavojingą žaidimą su žvėrimi taip tapdama įtariamąja ir... jauku.

„Saulėlydžio" režisierė Catherine Hardwicke toliau žengia filmų apie vilkolakius žanro keliu ir pristato publikai kitokią visiems gerai žinomos pasakos „Raudonkepuraitė" versiją.

Eli  2011-06-10 10:42:48 

IMDB įvertintas tikrai ne kaip, bet aš mėgstu tokio tipo filmus, tai visai nenusivyliau. Kaip ir kiti minėjo iki pat pabaigos nebuvo aišku kas yra vilkas, beto neblogai išlaikyta įtampa, kai visi įtarinėja visus. Aš dar jaučiu silpnybę "pasakos atmosferai", tai man visai skaniai "susižiūrėjo" šitas filmas.


Maribele  2011-05-28 23:08:00 įvertino 

Man visai patiko.Taip iki galo ir neatspėjau ,kas buvo tas vilkas, tikrai nustebino.


Zvejas  2011-04-25 18:36:47 

tikrai ne toks blogas, kaip galvojau... speju, kad merginom turetu labiau patikti nei vaikinam


M.  2011-04-22 12:50:23

dar vienas tipiškas filmas jaunimui apie supernatural, tik šį kartą be vampyrų ;) tikėjausi kažko stipresnio. Vienintelis patikęs dalykas buvo vilkas - iki pat pabaigos neatspėjau, kuris žmogus :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11682
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt