Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
JUSTIN BIEBER: NIEKADA NESAKYK NIEKADA ir 3D (2011) 105 min.
Justin Bieber: Never Say Never
Muzikinis dokumentinis filmas N-7
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 04 08
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Naujasis pop karalius

Šokio karštinę Lietuvoje sukėlusiu filmų „Šokis hip-hopo ritmu 2 ir 3“ režisierius Jon Chu ryžosi režisuoti dokumentinę muzikinę juostą apie paauglių dievaitį, kanadietį dainininką Justiną Bieberį. Tai – meilės muzikai istorija, vainikuota neįtikėtina sėkme ir populiarumu.

2008-aisiais atrastas, tuomet keturiolikmetis talentingas paauglys, per metus sugebėjo pavergti tūkstančių žmonių širdis, įrodyti esąs talentingu kūrėju ir išsikovoti savo vietą po saule. Jaunojo atlikėjo kolekcijoje gausybė MTV muzikos apdovanojimų ir net dvi garbingosios Grammy nominacijos.

Jaunuolis, nuo pat mažų dienų gyvenęs muzika, dar vaikystėje savarankiškai išmoko groti fortepijonu, būgnais, gitara ir trimitu, o bėgant metams tik tobulėjo ir vis labiau degė aistra muzikai. „Justinas Bieberis: niekada nesakyk niekada“ – tai netikėtai atrasto paauglio kelio į šlovę ir pasaulinį pripažinimą istorija. Pasakojimas apie tai, kaip paprastas vaikinukas, augęs be tėvo, tampa pasaulinio garso paauglių dievaičiu, savo talentu, užsispyrimu ir kryptingu ėjimu tikslo link pasiekusiu žvaigždes.

Dokumentinėje juostoje gausu dar niekam nematytų vaizdų iš mažojo Justino vaikystės, pirmųjų mokykloje ir gimtąjame mieste surengtų pasirodymų įrašai bei kvapą gniaužiantys vaizdai iš 2010-ųjų pasaulinio koncertų turo „My World“. Čia išvysite vaikino artimuosius, vadybininkus, įtakingiausius muzikos pasaulio grandus, reiškiančius susižavėjimą mažąja pop muzikos žvaigžde ir atskleidžiančius dar niekam nežinomus faktus apie dainininką.

Istorija apie paprastą vaikiną, gyvenantį nepaprastą gyvenimą. Šešiolikametis paauglys, pasiekęs savo svajonę įkvepia žiūrovą žygiams ir ragina niekada nesakyti niekada, nes svajonės pildosi greičiau nei jūs įsivaizduojate.

Mėgaukitės muzika ir 3D teikiamais malonumais. Prieš jus – naujasis pop karalius.

Džestina  2011-04-12 18:29:16 įvertino 

Kada bus lietuviskai?


Nezinomas :)  2011-03-06 18:34:30 įvertino 

Šitas filmas bus rodomas ir Marijampolėje?Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7544
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt