Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HARIS POTERIS IR MIRTIES RELIKVIJOS (2 DALIS) ir 3D (2011) 130 min.
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
Fantastinis nuotykių filmas N-7
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 07 15
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Haris Poteris ir mirties relikvijos 2" - tai paskutinis nuotykis „Hario Poterio" filmų serijoje. Nekantriai lauktas filmas yra antroji iš dviejų pilno metražo filmų dalių.

Didingame finale mūšis tarp gėrio ir blogio jėgų burtininkų pasaulyje perauga į visuotinį karą. Dar niekuomet ant kortos nebuvo pastatyta tiek daug. Niekas nėra saugus. Tačiau būtent Hariui Poteriui teks paaukoti didžiausią auką nenumaldomai artėjant kulminacinei kovai su valdovu Voldemoru.

Šioje kovoje išsispręs viskas.

Filme „Haris Poteris ir mirties relikvijos 2" pagrindinius vaidmenis atlieka Daniel Radcliffe, Rupert Grint ir Emma Watson, dar kartą pasirodydami kaip Haris Poteris, Ronas Vyzlis ir Hermiona Greindžer. Filmo aktorių trupei taip pat priklauso Helena Bonham Carter, Jim Broadbent, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Tom Felton, Ralph Fiennes, Michael Gambon, Ciarán Hinds, John Hurt, Jason Isaacs, Matthew Lewis, Gary Oldman, Alan Rickman, Maggie Smith, David Thewlis, Emma Thompson, Julie Walters ir Bonnie Wright.

Filmą režisavo David Yates, kuris taip pat vairavo ir populiariuosius „Haris Poteris ir Fenikso brolija", „Haris Poteris ir netikras princas" bei „Haris Poteris ir mirties relikvijos 1". David Heyman, visų filmų apie Harį Poterį prodiuseris, šią juostą kūrė kartu su David Barron.  Scenarijų, paremtą J.K. Rowling knyga, adaptavo scenaristas Steve Kloves.  Vykdantysis prodiuseris - Lionel Wigram.

Užkulisiuose kūrybinei komandai vadovavo kino operatorius Eduardo Serra, kino dailininkas Stuart Craig, montuotojas Mark Day, kompozitorius Alexandre Desplat, vaizdo efektų konsultantas Tim Burke ir kostiumų dailininkė Jany Temime.

„Warner Bros. Pictures" pristato „Heyday Films" kūrinį „Haris Poteris ir mirties relikvijos", paskutinę sėkmingiausios visų laikų filmų frančizės dalį. „Haris Poteris ir mirties relikvijos 2" pasaulio kino teatruose ir IMAX pasirodys 3D bei 2D formate nuo 2011 liepos 15 d.

Gerdula  2011-07-30 18:51:46 įvertino 

Vos neapsiverkiau.Gaila kad paskutine dalis.:(((



Filmo aprašymas aplankytas kartų: 23906
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt