Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SAVAITGALIS (2011) 120 min.
Weekend
Veiksmo filmas N-16
Lenkija
Kalba:  lenkų
Premjera Lietuvoje: 2011 04 01

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Cezary Pazura lenkiškos komedijos karalius, kviečia į „Savaitgalio” filmą!

Didelių pinigų, gudrių mafijozų ir policininkų, bei  gražių gangsterių pasaulis,  Pagrindinius vaidmenis vaidina: puikusis Max, jo brolis Gula, žudikė Majka, du paslaptingi lagaminai ir cisterna dirbtinio kraujo, kurio kiekio nepasigėdytų netgi pats Tarantino. Genialus scenarijus, įspūdingi  efektai ir nepriekaištinga aktorių vaidyba. Šiame filme aktoriai skraido kaip „Matricoje”, veiksmo scenos kaip filme „Kill Bill” (Nužudyti Bilą) ir juokeliai iš filmo „Pulp Fiction’ (Bulvarinis Skaitalas). 

Cezario Pazury filmas „Savaitgalis”, tai gangsteriška komedija, pasakojanti apie dvi kvailas dienas iš Maxo (Paweł Małaszyński) ir Guli (Michał Lewandowski) gyvenimo. 

Šie abu gražūs gangsteriai įsikiš į pačią didžiausią avantiūrą mieste dėl dviejų paslaptingų lagaminų. „Big dealą” norės atlikti ne tik jie, bet ir nauja čigonų gauja, ir Normanas (Paweł Wilczak) ir seksualioji žudikė Maja (Małgorzata Socha). 

O patyręs policijos komisaras (Jan Frycz) ir debiutojantis baudžiamojo departamento jaunesnysis inspektorius  - Malinowski (Antoni Królikowski) ketins išardyti visą gaują.

Filmas „Savaitgalis” tai filmas, kuriam pinigai nebuvo skaičiuojami. Filmą padėjo kurti tikri specialistai, dalis jų netgi statė veiksmo scenas filme „Casino Royale”.  Žiūrovai galės mėgautis geriausiais  lenkų aktoriais, bei pačiu humoriškiausiu režisieriumi Cezary Pazura. 

Tokio linksmo „Savaitgalio” dar nesate praleidę kine! Tuo pasirūpino: Paweł Małaszyński, Michał Lewandowski, Małgorzata Socha, Paweł Wilczak, Radosław Pazura, Jan Frycz i Ola Lubaszenko.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3542
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt