Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TRUMENO ŠOU (1998) 102 min.
The Truman Show
Komedija
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ar jūsų niekada nebuvo apėmęs jausmas, kad jus kažkas paslapčia stebi? Filmo herojus Truman'as Burbank'as (Jim Carrey) tai jaučia nuolat. Jis net neįtaria, jog yra teisus. Tūlas mažo miestelio Syheiveno gyventojas Truman'as Burbank'as nuo pat tos akimirkos, kai prieš trisdešimt metų pasirodė šiame pasaulyje, kiekvieną savo gyvenimo sekundę yra ilgiausios ir populiariausios per visą televizijos istoriją dokumentinės muilo operos žvaigždė. Jo gimtinė – gražų, išblizgintą žaislinį miestelį primenantis Syheivenas – iš tikrųjų yra didžiausia pasaulyje televizijos studija. Visi Truman'o draugai ir giminės, visi žmonės, su kuriais jis bendrauja – aktoriai. Kiekvieną jo krustelėjimą nuolatos seka tūkstančiai paslėptų TV kamerų.

Sveiki atvykę į "Trumeno šou"! Šią laidą žiūri visas pasaulis. Truman'o gyvenimas primena siurrealistinį košmarą su juodojo humoro elementais. Skirtumas tik tas, jog košmaras baigiasi, kai pabundi, o tai, kas vyksta su filmo herojumi gali baigtis tik jam mirus. Supratęs, jog yra lyg drugelis, kurį kažkokie nenaudėliai apvožė stiklainiu, Truman'as nenori lengvai pasiduoti. Jo tikslas – bet kokia kaina pasprukti iš kalėjimu tapusio Syheiveno. Tačiau jis net neįsivaizduoja, koks galingas yra paslaptingasis Christof'as (Ed Harris) – žmogus, "režisuojantis" "Truman'o šou", vadinasi, ir visą filmo herojaus gyvenimą nuo pat jo pradžios – herojaus gimimo. Be to, yra dar kai kas, kas slypi herojaus viduje – jo baimės ir kompleksai. Ir tai ne mažesnė kliūtis pasitraukti iš viso pasaulio televizorių ekranų nei galingasis Christof'as, tapęs savotišku Truman'o Burbank'o globėju. Ar pavyks filmo herojui nugalėti kliūtis? Ar baigsis "Trumeno šou" – žmogaus gyvenimo trukmės tiesioginė laida?

IMMORTAL  2006-01-08 23:48:42 

Nerealus filmas..nepamenu kada toki gera filma ziurejau..sedejau vakare, perzvelgiau TV programa ir jau galvojau kad teks eiti miegoti, bet FTP radau si filma, parsisiunciau ir nerealiai praleidau vakara.Rekomenduoju paziureti visiems kurie nori pamatyti daugiau nei lekstas amerikietiskas komedijas.


ANTANAS  2003-09-27 13:13:54 

Tai vienas nerealiausiu mano matytu filmu! kartu toks be rysio, ir kartu toks tikrai griebiantis uz sirdies. tarsi butu komedija o juoktis visiskai nesinorejo..


SIGITAS  2003-08-06 00:10:52 

Labai geras filmas ir Jim Carrey puikiai suvaidino. Verta pamatyti. Gal net ne vieną kartą.


ARTURAS  2003-07-16 21:03:12 

puikus filmas uz sirdies griebenti istorija.Jimas Keris dar karta irodo kad gali atlikti ir rimtus vaidmenis


ARTURAS  2003-07-16 21:03:12 

puikus filmas uz sirdies griebenti istorija.Jimas Keris dar karta irodo kad gali atlikti ir rimtus vaidmenisFilmo aprašymas aplankytas kartų: 8362
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt