Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽAISLINIAI KAREIVĖLIAI (1998) 108 min.
Small Soldiers
Fantastinis nuotykių filmas visai šeimai, aktoriai ir kompiuterinė animacija.
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Milžiniško žaislus gaminančio koncerno inžinieriai sukuria visiškai naujos konstrukcijos žaislinius kareivėlius. Įmontavę į juos mikroschemą, naudojamą karinėje pramonėje, jie netyčia paleidžia į pasaulį mažus monstrus, sugebančius savarankiškai judėti, mąstyti, prisitaikyti prie aplinkos sąlygų.

Pagrindinis kareivėlių tikslas – sunaikinti priešą, kuris taip pat netrukus gimsta to paties koncerno konvejeriuose. Tai žaisliniai ateiviai gorgonaitai. Jie atrodo lyg pabaisos, bet iš tikrųjų yra geraširdžiai ir taikūs. Vienintelis jų tikslas – surasti savo gimtinę Gorgoną. Tačiau kareivėlių, kuriems vadovauja žaislinis majoras Čipas Hazardas, nedomina derybos, o belaisvių jie taip pat neima. Žaislų mūšio lauku tampa mažas tykus provincijos miestelis Vinslou Kornersas. Miestelio gyventojai įveliami į mirtiną priešų susirėmimą, kuris kuo toliau, tuo mažiau panašus į žaidimą…

* * *

Gyvų aktorių vaidyba šiame dinamiškame, originaliame filme meistriškai derinama su animacija bei kompiuterio generuotais vaizdais, kuriuos sukūrė kompiuterinių efektų genijus, keturių Oskarų laureatas Stanas Winstonas, kūręs efektus pagarsėjusiam “Juros periodo parkui”. Prie “Žaislinių kareivėlių” kūrimo pirštus prikišo ir bene garsiausia pasaulyje specialiųjų efektų kūrimo kompanija “Industrial Light & Magic”. Juostos režisierius – Joe Dante, kažkada pagarsėjęs savo nepakartojamais “Gremblinais”. Vieną iš pagrindinių vaidmenų sukūrė šešiolikmetė Kirsten Dunst – kylanti Holivudo žvaigždutė, 1995 m. pretendavusi į “Auksinio Gaublio” apdovanojimą už vaidmenį filme “Interviu su vampyru”. Neseniai galėjome ją matyti juostoje “Uodega vizgina šunį”. Taip pat vaidina Gregory’is Smithas (“Kripendorfo gentis”), Denis’as Leary’is (“Uodega vizgina šunį”), Kevinas Dunnas (“Godzila”, “Gyvatės akys”) ir kt.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5073
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt