Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SUNOKUSIOS PAMERGĖS (2011) 125 min.
Bridesmaids
Komedija T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 07 22
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Moteriškos pagirios pakeliui į Las Vegasą

Kino ekranuose triukšmingai praūžus „Pagirioms Las Vegase“ režisierius Paul Feig pristato moterišką filmo versiją – vedybų komediją „Sunokusios pamergės“.

Enė (vaidina akt. Kristen Wiig) niekaip negali susitvarkyti asmeninio gyvenimo, o ją lydinčių bėdų virtinė su kiekviena diena tik didėja – jai nesiseka visur ir visada. Vieną dieną geriausia Enės draugė Liliana (vaidina akt. Maya Rudolph) praneša ištekanti. Žinoma, kad vyriausiosios pamergės vaidmuo teks Enei. Su didžiausiu džiaugsmu sutikusi imtis šio vaidmens mergina džiūgauja iki tos akimirkos, kuomet pamato kokia virtinė darbų jos laukia. Moteris net neįsivaizdavo, kad būti vyriausiąja pamerge yra taip sunku. Tačiau Enė ne iš kelmo spirta, o geriausios draugės teka  ne kasdien. Atsakingai priėmusi jai patikėtas pareigas mergina neriasi iš kailio, kad draugės vestuvės taptų visomis prasmėmis tobulos. Tačiau Enė neįvertina fakto, kad jos geriausia draugė gali turėti ir kitų labai labai gerų draugių, kurių viena ypač aktyviai pradeda kištis į Enės planus ir paverčia juos tikra katastrofa.

Improvizacijomis veiksmingų komedijų angelo sargo Juddo Apatowo ("Užkibo", "Velniop tą Sarą Maršal", "40-ties ir vis dar skaistus") prodiusuojami ir režisuojami filmai groja ekrane lyg geras džiazas: visos natos pažįstamos ir girdėtos, bet kiekvieną kartą pavyksta sukurti novatorišką melodiją.

Pavydėtiną instinktą linksmoms pramogoms turintis J.Apatowas perdavė iniciatyvą vienai iš kertinių komikų susivienijimo aktorių Kristen Wiig (TV humoro šou "Šeštadienio nakties karštinė", daug įsimintinų epizodų komedijose). Aštrialiežuvė parodijuotoja parašė scenarijų apie nelaimingų moterų draugystę, pasisavino pagrindinį vaidmenį ir pakvietė geriausias drauges, kurios improvizuoja pagal "Nusivylusių namų šeimininkių" algoritmą ir nekenčia "Sekso ir miesto" baidyklių.

Jos sąmoningai studijavo populiariausias romantines komedijas ir ieškojo gardžiausio recepto, ko nereikia maišyti, kad filmas gautųsi brandesnis ir šmaikštesnis. Tai galėtų būti nuoširdžiai vulgari ir moteriška "Pagirių Las Vegase" versija, bet išskleisti žavesio žiedus užsisvajojusioms šešioms pamergėms nepavyko etiškai nuskristi iki Las Vegaso.

labai patiko  2011-08-03 21:18:02 įvertino 

Zmones, atsipalaiduokit :). Pritariu, kad filmas neskirtas vyrams, tai jus ir eikit i savo Pagirias Tailande, o ne kankinius kino saleje vaidinkit, ziuredami Pamerges. Liuks filmukas, ir tikrai "is gyvenimo". Tokiu nusivylusiu moteru, beje, kaip ir vyru, kaip baisisi nepatenkintas ziurovas, deja, yra labai daug aplinkui - aisku, vieniems labiau patinka ne problema spresti, o apsimesti, kad viskas yra cool. Tada ir tokie smagus filmukai kaip sis atrodo kaip sh kruva ;). Relax take it eeeeaaaasyyyyy ;).


:)  2011-07-29 15:38:48 įvertino 

Linksma komedija skirta gerai praleisti vakara:)))


Vejas  2011-07-28 21:50:41 įvertino 

Šiandien buvome šiame... liežuvis tą prastą veikalą ir filmu pavadinti neapsiverčia. Paprastai skeptiškai vertinu kategoriškus vertinimus (gerus ar blogus), tačiau čia jau ir pačiam „prispyrė“ parašyti. Filmas absoliutus šlamštas skirtas labai žemo IQ lygio žmonėms. Na žinoma jei jums patinka juoktis iš praradusios vilti susirasti vyrą 30+ moters, kuri spiegia ir ginčijasi su kita panašiu moterim bando įrodyti savo pilnavertiškumą, arba jums patinka kaip moteris šika tiesiai vidury gatvės ar į kriauklę – tai tada šis filmas skirtas JUMS! Salėje buvo tu kuriems tai patiko. Pats norėjau išeiti jau po 20 minutės, dėję buvau nevienas ir vairavau. Teko kentėti iki galo. Vienintelė prošvaistė – momentai su policininku, už tai ir suteikiau vieną žvaigždę. O kas dėl filmo, tai ne tik į kiną eiti nesiūlau bet ir siustis iš torrentų – sugadinsite sau vakarą.


Daiva  2011-07-27 08:38:35 įvertino 

Isreklamuotas graziausiai, o filmas absoliutus slamstas...tokio prasto filmo seniai nemaciau....gaila laiko ir pinigu. Tai ne komedija - tai apgailetina!


kate  2011-07-25 18:01:35 

Superinis filmas!


:)  2011-07-25 16:54:34 įvertino 

Labai linksmas filmas :) Tikrai patiko ir rekomenduoju nueit :))))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15404
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt