Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
IR KAIP JI VISKĄ SUSPĖJA? (2011) 89 min.
I Don't Know How She Does It
Komedija T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 09 16
Kino platintojas: Meed Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pagal to paties pavadinimo rašytojos Allison Pearson bestselerį sukurtas filmas narplioja vieną aktualiausių nūdienos problemų – kaip moterims suderinti šeimyninį ir profesinį gyvenimą bei rasti laiko sau.

Sarah Jessica Parker sukurtas Keitės Redi personažas – šių laikų moters idealas. Ji spėja visur. Du vaikai, atsakingas darbas, vyras, draugės, „shoppingas“, turiningas laisvalaikis. Bet... Visi turi savo ribas. Ir Keitė ne išimtis. Gyvenimas komplikuojasi, kai vyras Ričardas netenka darbo ir Keitė tampa vienintele šeimos maitintoja, Keitės bendradarbė Momo, chroniškai nekenčianti vaikų, ima rodyti savo kaprizus, o nauja darbo užduotis suveda Keitę su Džeku Abelhameriu - vyru, kuriam neatsispirtų nė viena moteris. Keitei iškyla rimtų problemų. O svarbiausia – visame tame sąmišyje lyg ir užmirštamas pagrindinis žmogus – ji pati. Kaip atstatyti vidinį ir išorinį balansą ir išsaugoti brangiausias vertybes? Užduotis ne iš lengvųjų... Vyrams ji tikriausiai būtų neįkandama.

Parker partneriais filme tapo ne mažiau garsūs vyrai - legendinį agentą Džeimsą Bondą vaidinęs žavusis Pierce Brosnanas („Auksinė akis“, „Rytojus niekada nemiršta“, „Ir viso pasaulio negana“, „Pasveikink mirtį kitą dieną“), kuris taip pat sukūrė vieną iš pagrindinių vaidmenų garsiajame miuzikle „Mamma Mia!” bei Oskaro nominantas Greg Kinnear („Kaip bus, taip gerai“, „Jums žinutė“, „Mažoji mis“, „Žalioji zona“). Filme taip vaidina kultiniame seriale apie reklamos agentūras „Mad Men. Reklamos vilkai“ sužibėjusi aktorė Christina Hendricks.

Sonata  2011-11-09 13:15:44 

Na, filmas man labai patiko, tik info apie filmo turini nelabai atitinka to, ka maciau. Nespoilinsiu, bet kas noresite, paziurekite.


Jurgita  2011-09-26 11:01:07 įvertino 

Filmas patiko. Paprastas ir nuosirdus. Daugelis moteru atpazins save.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11803
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt