Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LARIS KRAUNAS (2011) 98 min.
Larry Crowne
Romantinė komedija T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 09 02
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Vidutinio amžiaus vyriškis netenka darbo dėl išsilavinimo stokos. Jis nusprendžia, jog mokytis niekada nevėlu ir užsirašo į bendruomenės koledžą. Šis sprendimas pakeičia visą jo gyvenimą.

Laris Kraunas (akt. Tom Hanks) - darbštus ir sąžiningas „U-Mart“ tinklo pardavėjas. Jis jau devynis kartus buvo paskelbtas geriausiu mėnesio darbuotoju. Tačiau parduotuvės vadovybė netikėtai ima ir atleidžia Larį po 20-ies metų darbo motyvuodama tuo, jog Laris neturi atitinkamo išsilavinimo. Lariui taip staiga atsidūrus bedarbių gretose tenka iš naujo įvertinti savo gyvenimą ir nuspręsti, kuria kryptimi pasukti. Laris prieina vienos išvados: jį atleisdami buvę darbdaviai padarė jam savotišką paslaugą. Anot išmintingų žmonių mokytis niekada nevėlu, o ką išmoksi ant - pečių nenešiosi. Tad Laris užsirašo į bendruomenės koledžą. Sėdęs ant motorolerio, kurį jam teko nusipirkti, kad sumažintų išlaidas degalams, jis patraukia į ekonomikos ir retorikos paskaitas. Lario bendramoksliai – marga grupė, tačiau juos visus vienija noras susikurti geresnę ir saugesnę ateitį. Nors Laris jų tarpe yra vyriausias, bet jis atviras viskam, ką gyvenimas gali pasiūlyti. Tad  netrukus susiranda draugų, o bendramokslės Talijos (akt. Gugu Mbatha Raw) padedamas pakeičia įvaizdį ir net patenka į motorolerininkų kompaniją. Tačiau didžiausiu atradimu tampa Lario retorikos dėstytoja – misis Mersedes Teinot (akt. Julių Roberts). Priešingai nei Laris, misis Teinot praradusi bet kokią aistrą gyvenimui: tiek dėstytojos darbui, tiek nevykėliui vyrui (akt. Bryan Cranston), kuris ištisas dienas nardo  interneto platybėse, slapstydamasis po „rašytojo“ etikete. Tačiau misis Teinot patraukia Lario dėmesį. Tiesiog jam reikia rasti kelią pas ją. Jis jau spėjo suprasti, jog gyvenimui pasisukus ne ta linkme, kurios tikėjaisi, dar nereiškia, jog priėjai liepto galą. Priešakyje dar laukia daugybė posūkių ir kryžkelių, o rinktis – tik tau pačiam. Stebint, kaip keičiasi Laris, Mersedes ir pati pamažu atsiveria naujam gyvenimui, o tuo pačiu veriasi ir durys į jos širdį...

Jei atrodo, kad ateityje jau nieko gero nelaukia - bėgte marš į filmą „Laris Kraunas“. Tai puiki romantinė komedija, atgaivinanti viltį ir gerą nuotaiką po sunkios darbo dienos. Svarbiausia, atsiverti galimybėms ir nepraleisti progos pamatyti puikų filmą.

pusle  2011-09-08 17:54:22 

Nieko vertas filmas-nei komedija,nei kazkas isimintina.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8143
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt