Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
UŽKRATAS (2011) 106 min.
Contagion
Veiksmo trileris T
JAV, Jungtiniai Arabų Emyratai
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 09 30
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Naujajame savo filme „Užkratas" kultinis režisierius Steven Soderbergh („Narkotikų kelias", „Oušeno 11", „Erina Brokovič") surinko itin galingą žvaigždžių komandą - Oskaro laureatus Matt Damon („Gerasis Vilas Hantingas", „Bornas"), Marion Cotillard („Pradžia", „Edit Piaf. Rožinis gyvenimas"), Gwyneth Paltrow („Įsimylėjęs Šekspyras", „Geležinis žmogus"), Kate Winstlet („Skaitovas", „Titanikas"), taip pat Oskarui nominuotus Jude Law („Šerlokas Holmsas", „Šaltasis kalnas") ir Laurence Fishburne („Matrica", „Kuo čia dėta meilė?").

Pagal Scott Z. Burns ("Bornas. Galutinis tikslas", „Informatorius!") scenarijų sukurtas ir įvairiausiuose planetos kampeliuose (Makao, Čikaga, Atlanta, San Franciskas, Londonas, Ženeva, Abu Dabis, Honkongas) nufilmuotas filmas pasakoja apie žaibišku greičiu prasiveržusį naują, niekam nežinomą virusą, bei visuotinę baimę, kylančią iš nežinios, kaip su juo kovoti.

Žmoniją neseniai gąsdinę paukščių bei kiaulių gripai prieš šį naująjį virusą atrodo tarsi juokinga infekcija. Naujojo viruso užkratas sklinda oru arba yra perduodamas prisilietus prie infekuotojo. Ligonio gyvybę virusas pasiglemžia per keletą dienų, o norint išgyventi, rekomenduojama nieko neliesti ir net su niekuo nekalbėti.

Siekdami įveikti šį mirtiną virusą, jėgas suvienija geriausieji pasaulio medikai. Tačiau ir jie šįkart atrodo pasimetę ir bejėgiai: vakcinos nuo šio viruso nėra, ir niekas nežino, kaip gydyti užsikrėtusiuosius. O paprasti žmonės tuo tarpu bando išgyventi griūvančioje visuomenėje, kurioje panika sklinda greičiau nei pats virusas...

vlads  2011-10-05 09:20:42 įvertino 

Totaliai neidomus, skystas. Nenusisekes reklaminis klipas tik neaisku ka reklamavo :))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12354
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt