Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KOLUMBIANA (2011) 107 min.
Colombiana
Veiksmo drama N-16
JAV, Prancūzija
Kalba:  anglų ,  ispanų
Premjera Lietuvoje: 2011 10 21
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Scenaristas: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Veiksmo superhito „Transporteris 3“ režisierius ir trilerio „Pagrobimas“ scenarijaus autorius pristato „Colombiana“. Ką gali padaryti moteris, kuri savo akimis regėjo tėvų žudikus? Bet ką – kai tik juos suras!

Įtempto siužeto dramos „Colombiana“ prodiuseris ir scenarijaus autorius – Lucas Bessonas – genialiai įvaldęs stiprių moteriškų personažų kūrimo paslaptis filmuose „Penktasis elementas“, „Leonas“, „Žana D'Ark“ ir kituose – nuobodžiauti neleis ir šį kartą. Kartu su filmo režisieriumi Olivieriu Megatonu, režisavusiu ir trečiąją „Transporterio“ dalį, jiedu meistriškai sukūrė negailestingą ir nenuspėjamą žudikę, pasiryžusią bet kokia kaina pasiekti savo – atkeršyti už artimųjų netektį.

Keršytojos vaidmuo filme patikėtas „Įsikūnijimo“ žvaigždei Zoe Saldanai. Aktorė su malonumu imasi ištvermės ir jėgų reikalaujančių vaidmenų įtempto siužeto juostose ir ne tik puikiai valdo ginklus savo trapiose rankose, bet ir užtikrintai demonstruoja kovos menų įgūdžius.

Ramią Katalėjos Restrepo vaikystę saulėtoje Bogotoje aptemdė šiurpi nelaimė – žiauriai nužudyti abu jos tėvai. Mergaitė, kuriai tuomet tebuvo vos 10 metų, tapo pagrindine klaikaus įvykio liudininke, tačiau per laimingą atsitiktinumą išvengė tėvų likimo ir pabėgusi rado prieglobstį pas savo dėdę.

Vaikystės košmarų ir keršto troškimo persekiojama Ketė užaugusi tapo šaltakrauje žudike profesionale. Ji iki šiol tebenarplioja painų kamuolį, ieškodama tėvų žudikų. Visi pėdsakai veda link Kolumbijos narkotikų barono Dono Lusijaus. Vienintelė gija jungianti merginos gyvenimą su įprastų žmonių pasauliu – mylimas vaikinas, kuris net neįtaria kuo užsiima jo draugė.

Dainius  2011-11-03 23:17:01 įvertino 

Filmo pradzia daug zadanti, bet tuom filmas ir baigesi... Gaila ziureti kaip bereikalo svaistomi $ tokiem prastiems scenarijams ekranizuoti. Filmas banalus, su menka logika.


simona  2011-11-01 18:36:19 

PatikoFilmo aprašymas aplankytas kartų: 7649
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt