Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VIENIŠAS VYRAS (2009) 99 min.
A Single Man
Drama N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Geriausias 2009-ųjų metų Venecijos kino festivalio aktorius ir BAFTA premijos laureatas Colinas Firthas vaidina stilingoje, jautrioje ir retkarčiais humoristinėje dramoje, kurią režisuodamas debiutuoja madingasis dizaineris Tomas Fordas. Filmas pastatytas pagal žymaus britų rašytojo Christopherio Isherwoodo 1964 metais išleistą romaną.

Penkiasdešimt dvejų metų koledžo profesorius Džordžas Falkoneris bando iš naujo atrasti gyvenimo prasmę, kai žūva jo ilgametis partneris. Jis gyvena prisiminimų pasaulyje, kuriame jo mylimas vyras Džimas dar gyvas. Vienintelė Džordžo paguoda – geriausia draugė Čarli, kurią taip pat kamuoja ne vienas klausimas dėl ateities. Jaunas ir seksualus Džordžo studentas Kenis persekioja savo dėstytoją, nes jį traukia jautri Džordžo asmenybė. Tačiau ar šie kasdieniai susitikimai pakeis profesoriaus požiūrį į gyvenimą, kuriame jau nebėra Džimo?

Jautris  2011-09-04 13:15:26 įvertino 

Jei patinka Firth ir Moore vaidyba, verta nueiti. Stilingas, ramus filmas su netikėta pabaiga. Skirtas tiems, kas nemėgsta trilerių. Daug dėmesio skirta interjerui, aprangai, detalėms.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4937
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt