Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MIEGANČIOJI GRAŽUOLĖ (2011) 104 min.
Sleeping Beauty
Drama N-16
Australija
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 01 06
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Tu užmigsi. Vėliau pabusi. Ir atrodys, kad tų valandų nė nebuvę.“

Provokuojanti ir skandalinga drama „Miegančioji gražuolė“ - drąsus žvilgsnis į tamsų turtingų aukštuomenės vyrų ir moterų slaptų aistrų pasaulį.

Jauna mergina savanoriškai pakliūna į neįprastų elito pramogų sūkurį, kuriame turtuoliams atsiduoda... miegodama. Intymioje debiutuojančios australų režisierės Julios Leigh dramoje drąsus vaidmuo patikėtas australei Emily Browning. Po didžiausia staigmena tapusio „Miegančiosios gražuolės“ seanso Kanų kino festivalyje dailiąją E. Browning kino kritikai apibėrė pagyromis, jos vaidybą filme apibūdindami kaip „gniaužiančią kvapą“.

Jauna studentė Liusė tampa Miegančiąja gražuole. Ji priima pasiūlymą dirbti apsinuoginusia padavėja prašmatniose turtuolių vakarienėse, o įgavusi daugiau pasitikėjimo savimi, sutinka tapti elitine prostitute, kuri klientų aistras tenkina miegodama. Kol Liusė snaudžia prabangioje lovoje, vyrai, galintys įpirkti bet ką, anonimiškai mėgaujasi miegančios merginos kūnu. Vieną dieną Liusę pradeda kankinti smalsumas, kas gi vyksta paslaptingame kambaryje, kol ji miega, ir ką nepažįstamieji jai daro, tad įsigija mažą kamerą...

„Miegančioji gražuolė“ debiutavo 64-ajame Kanų festivalyje, kur buvo nominuota konkursinėje programoje ir po premjeros salėje nepaliko nei vieno abejingo žiūrovo. „Prašmatnus, tamsus ir trikdantis“, „Dailus, subtilus ir stebėtinai prikaustantis dėmesį“ - kino kritikai negailėjo dosnių epitetų siužetui, kuriame įžvelgė Davido Lyncho, Larso von Triero, Piero Paolo Passolini, Gasparo Noe stilių įtaką ir netgi akivaizdžių panašumų su provokuojančia Stanley Kubricko juosta „Plačiai užmerktomis akimis“.

Drąsaus vaidmens nepabūgusi jauna aktorė E. Browning Lietuvos žiūrovams jau pažįstama iš juostos su Jim Carrey „Neįtikėtinos Lemoni Sniketo istorijos“ ir neseniai kino teatruose rodyto fantastinio veiksmo trilerio „Nelauktas smūgis“.

x  2012-02-02 15:22:59 įvertino 

man pats leviausias filmas kuri maciau gyvenime. Labai liudnas. Tie kas tikisi lengvos erotikos - neikit. kas nori susimastyti apie gyvenimo prasme ir tai ko negalesite senatveje, - eikite:) O pabaiga - tas paskutinis vyrukas norejo numirt salia jaunos moters. o jis atsibudus pakraupo...


Hm  2012-01-23 10:55:35 

Graži pagrindinė aktorė, gera vaidina, bet keistokas, iškrypęs filmas ;)


Emili  2012-01-20 17:44:15 įvertino 

Pabaigos taip ir nesupratau.. Gal kas pasufleruotu?


gied  2012-01-09 21:21:40 

sakyciau, toks lengvai nesveikas filmas...


demo  2012-01-07 01:24:48 įvertino 

Stiprus ir tuo pačiu subtilus filmas.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10473
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt