Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NEMIRTINGIEJI ir 3D (2011) 110 min.
Immortals
Fantastinė veiksmo drama N-16
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 11 11
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Režisierius Tarsemas Singhas pristato naują šedevrą – nuožmios Dievų kovos su mirtingaisiais, rūstūs priešai ir narsūs herojai – fantastiniame veiksmo ir nuotykių filme „Nemirtingieji“ viskas dar įspūdingiau nei galima įsivaizduoti – 3D formatu susukta juosta nepaliks abejingų.

Nors filmas sukurtas remiantis graikų mitais, tačiau pateikia visai naują Senovės Graikijos dienų interpretaciją ir tarpusavyje intriguojančiai supina Atikos didvyrio Tesėjo bei Titanimachijos – karo tarp titanų ir Olimpo dievų, istorijas.

Įspūdingomis kadrų kompozicijomis, nepakartojamais gamtos peizažais ir efektingomis technologijomis žiūrovus stebinęs filme „Celė“, režisierius T. Singhas kurdamas „Nemirtinguosius“ ir vėl pasistengė iš peties – šįkart ypatingą dėmesį skyrė filmavimams 3D kameromis, išraiškingam stiliui, „Oskaru“ apdovanotos dizainerės Eiko Ishioka kostiumams ir vizualiems efektams. Dailininkų rūpestingai sukurti kraujo fontanai, kertamos galvos, formą keičiantys monstrai ir mitinės pabaisos – įtaigumu užgniaužia kvapą.

Narsųjį Tesėją modernioje ir stilingoje antykinių legendų interpretacijoje įkūnija naujasis šių laikų Supermenas – aktorius Henry Cavillas. Jam teko itin patyręs priešas – Holivudo chuliganas Mickey Rourke, šįkart tapsiantis kraugeriškuoju titanu Hiperionu. Žavingą pranašę Fedrą juostoje vaidina „Lūšnynų milijonieriaus“ „mylimoji“ Freida Pinto.

Senovės Graikija. Despotiškas ir kraugeriškas karalius Hiperionas (akt. Mickey Rourke) bei žiauri jo žmogžudžių armija leidžiasi į prieš daugybę metų dingusio Epyro lanko paieškas. Tikima, kad tas, kurio rankose šis lankas – nenugalimas, tad Hiperionas užsigeidžia bet kokia kaina jį gauti.

Jis viliasi, kad su nenugalimuoju ginklu jam pavyks nuversti Olimpo dievus ir tapti galingiausiu viso pasaulio valdovu. Hiperionas ir nuožmusis jo legionas keliauja per Senovės Graikijos miestus ir kaimus ir be gailesčio naikina visus pasipainiojus jų kelyje. Rodos, niekas negalėtų jų sustabdyti.

Hiperiono armija žiauriai siaubianti kaimą po kaimą, griauna ne tik graikų namus, bet ir likimus. Po vieno tokio kraugeriško Hiperiono žygio, jaunas mūrininkas Tesėjas (akt. Henry Cavill) netenka savo motinos. Įsiutęs vaikinas prisiekia atkeršyti už jos žūtį. Jo ryžtą pakursto ir pranašė Fedra (akt. Freida Pinto). Merginos vizijose – būtent Tesėjas – tas išrinktasis, kuris vienintelis gali sustabdyti Hiperiono armiją.

Su Fedros pagalba Tesėjas suburia nedidelį pasekėjų būrį ir stoja į nuožmią kovą už šviesesnę žmonijos ateitį.

Aidas  2011-12-02 09:59:40 įvertino 

Patiko,padare ispudi,neieskau giliu minciu nes kurta apie graiku dievu mita.


ziurovas  2011-11-27 00:07:29 

filma Nemirtingieji galeciau rekomenduoti nebent priesams. visiska tustybe. labai gaila laiko, kuri paskyriau tam filmui. filmo reklama visiskai neatitinka turinio. reklama laikau apgaulinga.


rima  2011-11-20 20:11:04 

siaubingas fimas, nevertas demesio ir laiko. Dar labiau nuotauka sugadinta ir taip prasta nuo visokiu siaubu.... gaila isleistu pinigu.


URIS  2011-11-18 15:14:33 

FILMAS VERTAS 7 BALU PER DAUG FANTASTIKOS


zvejas  2011-11-14 22:59:26 įvertino 

O mane siek tiek nuvyle... na bet vaizdai grazus, vaidyba kokybiska, kovos puikios, bet logikos nulis, tai ir neleidzia filmu pasimegauti iki galo, beje pasigedau 3d efektu


nuuuuu  2011-11-14 16:10:36 

Filmas labai patiko.Net nustebino!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13260
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt