Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PRARASTA KONTROLĖ (2011) 93 min.
Haywire
Veiksmo trileris T
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 04 27
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Oušeno“ trilogijos režisierius Stevenas Soderberghas sukūrė dar vieną nepamirštamą juostą - dinamišką veiksmo trilerį „Prarasta kontrolė“ su Holivudo „visų žvaigždžių“ komanda.

Stilingai nufilmuotas šnipų trileris seka Borno ir Džeimso Bondo pramintais takais, tik šį kartą pagrindinė herojė yra moteris, samdoma agentė Melori Kein, kurią suvaidino naujausias Steveno Soderbergho atradimas – italų kilmės amerikiečių modelis ir moterų mišriųjų kovų profesionalė Gina Carano.

Iš karštos Barselonos į šiaurietišką Dubliną, iš Dublino į egzotiškąjį San Diegą - veiksmo vieta keičiasi su kiekviena nauja scena.

Aistringos gaudynės, erotiškos muštynės, dinamiški siužeto posūkiai, kraują stingdančios veiksmo scenos - viskas šiame filme traukia akį.

Kaip ir „Oušeno" trilogijoje, šioje juostoje vaidina visas būrys Holivudo žvaigždžių. Šį kartą tai Michaelas Douglasas, Antonio Banderasas, Ewanas McGregoras, Channingas Tatumas, Michaelas Fassbenderis ir kiti.

Kai įtakingiausioms pasaulio valstybėms reikia atlikti nešvarius darbus - jie samdo agentūrą, kurioje dirba buvę slaptųjų žvalgybų agentai. Agentūrai vadovauja Koblensas (Michaelas Douglasas). Jis nepasitiki niekuo, net ir geriausiais savo agentais, nes žino, kad jam už nugaros gali būti žaidžiami dvigubi žaidimai - todėl net už menkiausią klaidą baudžiama mirtimi.

Geriausia šios agentūros agentė Melori Kein (Gina Carano) gauna ypatingą užduotį - išvaduoti įkaitą, kurį persekioja kelių šalių žvalgybos. Melori net nežino, kad išvadavusi įkaitą, pasiųs jį tiesiai į spąstus, kuriuos parengė išdavikas agentūroje Rodrigas (Antonio Banderasas).

Išdaviko planas pavyksta ir jis įtikina agentūros vadovą, kad esą Melori Kein parsidavė ir yra nepatikima. Moteriai skiriamas mirties nuosprendis - jos tiesioginis vadovas Kenetas (Ewanas McGregoras) turi sugalvoti planą, kaip atsikratyti agentės.

Žudiku pasirenkamas žigolas (Michaelas Fassbenderis), kuris ketina nužudyti agentę meilės akto metu. Tačiau lovoje - moters viršus. Ir agentūrai nelieka nieko kita, kaip mesti visus savo agentus į Melori Kein medžioklę. Moterį ima persekioti ir jos mylimasis Aronas (Channingas Tatumas).

Bet vyrai net nenumano, ką reiškia pradėti karą su moterimi. Ir nėra pasaulyje žiauresnio dalyko už moters kerštą.

 

safari  2012-04-27 15:34:58 įvertino 

tragedija, o ne filmas. Geda tokiem garsiem aktoriams sitaip nusipiginti


Aidas  2012-04-16 10:07:19 įvertino 

Labai prastas filmas,primityvus siuzetas,o kad jame prikista labai daug zymiu aktoriu tai sita filma padaro dar blogesniu,labai jau nusipigine aktoriai...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10002
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt