Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TITANIKAS 3D ir 3D (2011) 194 min.
Titanic in 3D
Drama T
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 04 13
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tai - 1997m. išleisto filmo "Titanikas" perdirbinys 3D erdvėje. Kiekvienas kadras buvo apdorotas jį žiūrėti 3D formatu.

1997-ųjų „Titaniko“ režisierius Jamesas Cameronas vieną romantiškiausių pasaulio filmų prikelia antram gyvenimui. 2012-aisiais, minint 100-ąsias laivo katastrofos metines, „Titanikas“ antrą kartą leisis į nuostabią meilės kelionę vandenynu, tik šįkart – 3D formatu.

1912-ųjų balandžio 10 dieną iš Anglijos Southamptono uosto į Niujorką išplaukė tuo metu nenuskandinamu ir saugiausiu kruiziniu laivu laikytas „Titanikas“.

Laivu tąkart plaukė turtinga gražuolė Rose (akt. Kate Winslet) ir jos sužadėtinis, pavydus turtuolis Kelas (akt. Billy Zane). Tame pačiame laive visai netikėtai atsiduria Džekas (akt. Leonardo DiCaprio) – neturtingas jaunuolis, kelionę laivu laimėjęs kortų žaidime. Atsitiktinai susitikus Rose ir Džeko širdyse įsižiebia meilė, pakerėjusi visą pasaulį.

Meilė, nežinanti kliūčių ir aistra, jungianti jaunuolius, netikėtai virsta kova už išlikimą Atlanto vandenyno gelmėn grimztančiame „Titanike“. Nepaisant šaltų vandenyno purslų, tūkstančių žuvusiųjų ir gyvenimo be ateities, „Titanike“ praleistos dienos buvo laimingiausiomis Rose ir Džeko gyvenimo akimirkos.

Nepaprasta meilės kelionė 3D formatu vos kelioms savaitėms sugrįžta į viso pasaulio ekranus.

Ieva  2012-05-04 10:55:53 įvertino 

Nesu „Titaniko“ fanatikė, ar graudžių melodramų mėgėja. Bet 3D reklama mane visgi suviliojo ir suintrigavo, todėl į „Titaniką“ 3D nuėjau iš smalsumo. Ir žinote ką, – tokio didelio įspūdžio iš tiek nuvalkioto filmo, kuris matytas „šimtą kartų“, aš tikrai nesitikėjau! Efektas tikrai pasiteisino visu 100-u procentu. Lyginant filmą su kitais matytais 3D filmais galiu pasakyti, kad erdvės efektas ne toks įspūdingas kaip pvz. „Avatare“, na bet juk „Titaniko“ scenos ir nebuvo filmuotas specialiai 3D, – o tik adaptuotos. Tačiau, jau ir prie taip gerai susukto filmo, su geru garsu, 3D erdvė prideda dar papildomai savo žavesio, sustiprina gero filmo efektą. Šiame filme 3D sukuria labai stiprią intymumo atmosferą. (Vien ko verta nepakartojama meilės scena automobilyje). Jeigu prieš filmą buvau nusiteikusi ganėtinai skeptiškai, po filmo galiu pasakyti, kad ši sena istorija savo jausmingumu ir puikiu pastatymu mane naujai sužavėjo. Puikiai praleidau vakarą ir tikrai, nesigailiu, priešingai - džiaugiuosi pažiūrėjusi „Titaniką“! (kad ir kaip tai keistai skambėtų man pačiai).Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13635
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt