Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PROFAS (2012) 94 min.
Safe
Veiksmo filmas N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 05 11
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Režisieriaus Quentino Tarantino filmų prodiuseris Lawrence‘as Benderis („Bulvarinis skaitalas", „Nužudyti Bilą" trilogija, „Negarbingi šunsnukiai" ir kt.) pristato kvapą gniaužiančią istoriją, kurios veiksmas rutuliojasi judriausiame pasaulio mieste - Niujorke.

Pagrindinį vaidmenį įtempto siužeto filme „Profas" sukūrė veiksmo filmų superžvaigždė neprilygstamasis Jasonas Stathamas („Transporteris", „Adrenalinas", „Nesunaikinami").

44 metų britų aktorius šiuo metu yra karjeros viršūnėje. Atrodytų, jam užtenka pasiraitoti prabangaus kostiumo rankoves ir gerai užvožti kam per marmūzę, arba nusišypsoti savo garsiąja blogo vyruko šypsena ir milijonai kino gerbėjų bus pakerėti.

Tačiau filme „Profas" naujai atsiskleidė ir Jasono Stathamo aktoriaus talentas. Kino apžvalgininkai tvirtina, kad tai kol kas geriausias Jasono Stathamo vaidmuo per visą jo karjerą.

„Daugelis nustebs, koks puikus aktorius Jasonas yra iš tikrųjų", - sako filmo režisierius Boazas Yakinas („Prisiminkite „Titanus"), kurį pribloškė, kaip subtiliai ir tiksliai britų aktorius perteikė herojaus dvasinius išgyvenimus dramatinėse filmo scenose.

Ką apie filmą „Profas" mano pats Jasonas Stathamas?

„Tai protingas veiksmo filmas", - teigia aktorius.

* * *

Kompiuterių įsilaužėlių amžiuje vienintelis saugus būdas išsaugoti ypač slaptą informaciją - patalpinti ją nieko apie tai nežinančios moksleivės galvoje. Jei slaptai informacijai iškiltų grėsmė, pakaktų nutaikyti pistoletą į mergaitės galvą. Šūvis - ir informacija ištrinta visiems laikams.

Kinų mafija 10 metų moksleivei Mei įsakė įsiminti ypač slaptą skaičių seką. Mergaitei atkeliavus į Niujorką, nusikaltėlių pasaulyje pasklinda gandas, kad mergaitės galvoje - neįkanuojamos vertės kodas.

Užuodusi tokį grobį, rusų mafija leidžiasi į mergaitės medžioklę. Mei nelieka nieko kita kaip sprukti, tačiau metro stotyje ją pasiveja rusų mafijos smogikai. Mei puola prašyti pagalbos pirmo pasitaikiusio žmogaus - Luko (Jasonas Stathamas).

Lukas - buvęs Niujorko policininkas. Vyras neseniai neteko šeimos ir gyvenimas jam nebeturi prasmės. Jis atėjo į metro, ketindamas pulti po traukiniu. Tačiau Mei pagalbos prašymui jis nelieka abejingas.

Išaiškėja, kad mergaitę persekioja ne tik rusai bei kinų mafija, bet ir korumpuoti Niujorko policininkai.

Vos per vieną parą Lukas apvers visą Niujorką aukštyn kojomis, kad išgelbėtų mergaitės gyvybę... Ir galbūt jam pavyks susigražinti savo gyvenimą.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9980
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt