Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NESUNAIKINAMI 2 (2012) 105 min.
The Expendables 2
Veiksmo trileris N-13
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2012 08 24
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ar įmanoma pakeisti jėgų pusiausvyrą pasaulyje? Taip, jei jūs esate toks kietas kaip Jeanas-Claude‘as Van Damme‘as ir turite penkias tonas ginklams perdirbto plutonio bei samdinių kariuomenę.

 Ar išdrįstumėte paprieštarauti Bruce‘ui Willisui, jei esate skolingas jam paslaugą? Ne, net jei jums už nugaros stovi Nesunaikinamų vyrų būrys.

 Ką pasikviestumėte į pagalbą, jei jums reikėtų išspręsti tokią erzinančią problemą, kaip išgelbėti pasaulį? Na, keletas kovų užgrūdintų vyrukų, tokių kaip Jasonas Stathamas ir Chuckas Norrisas tikrai nepamaišytų. Bet komanda būtų nepilna be paties Arnoldo Schwarzeneggerio. Jis iš tiesų grįžo. Visi susirinko!

 Ir šį kartą veiksmo filmų legendos taip įspirs į kiaušius, kad maža nepasirodys!

 Surinkę 100 milijonų dolerių biudžetą, filmo kūrėjai jį išnaudojo kaip ir dera superfilmui. Motociklai, sraigtasparniai, tankai, laivai, lėktuvai, raketos – visi iki vieno aktoriai tvirtina, kad tokiame galingame veiksmo filme jiems dar neteko filmuotis.

 „Galbūt tai veiksmo filmų žanro atgimimas. O galbūt tai eros pabaiga. Kiekvienas šio filmo aktorius turėjo puikią karjerą. Sukviesti juos visus į vieną filmą yra mažytis stebuklas. To niekada nebuvo ir tai nepasikartos. Tokie filmai būna tik kartą gyvenime. Tikiuosi, kad žiūrovai įvertins jį ir mėgausis šiuo filmu dar daug metų“, – kalbėjo „Nesunaikinamų“ siela Sylvesteris Stallone.

 Kinuose nuo rugpjūčio 24 dienos.

Med  2012-08-31 11:31:49 įvertino 

Vakar buvau. Pirmas klausimas - kas nutiko Švarco raumenims? Dar 2004 m. buvo tikrai geroj formoj. Dabar gi - praktiškai nieko nelikę. Filmo pliusai: geras siužetas, scenarijus visai linksmas (kad ir Chucko Norriso pasirodymas skambant filmo "The Good, the Bad and the Ugly" muzikai, referensai filmo metu į "Terminatorių", "Rembo", "Kietą riešutėlį". Minusai - kai pamatai Van Damą, Chucką Norrisą, Švarcą - supranti, kaip žiauriai pasenai ir tu...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14689
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt