Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MAŽYLIS MIESTE (1998) 97 min.
Babe: Pig in the City
Nuotaikingas filmas visai šeimai
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ar prisimenate nuotaikingą istoriją “Beibė” apie žavų ir draugišką paršelį, įsitikinusį, kad jis – aviganis šuo? Šis 1995-aisiais metais sukurtas filmas, pretendavęs net į septynis “Oskarus” (apdovanotas už geriausius vaizdo efektus), buvo toks populiarus, jog tęsinys tiesiog negalėjo būti nesukurtas. Ir štai žiūrovų dėmesiui – nauji mielojo paršelio Mažylio nuotykiai, šį kartą – dideliame mieste, kur jis atsiduria norėdamas padėti savo šeimininkui senajam Hogetui išgelbėti gimtąją fermą nuo žlugimo.

Šaunusis filmo herojus patenka tarsi į naują, jam visiškai nepažįstamą, šiek tiek beprotišką pasaulį, kuriame patiria galybę netikėčiausių nuotykių ir sutinka daug naujų pažįstamų: šuniukų, kačių, šimpanzių šeimynėlę ir net orangutangą, vardu Telonijus. Kiekvienas iš jų turi savo charakterį, įpročius ir požiūrį į gyvenimą. Didmiesčio džiunglėse šauniajam paršeliui tenka patirti ir ne itin malonių nuotykių, o naujieji pažįstami ne visada iš karto nusiteikę draugiškai. Tačiau įgimtas Mažylio nuoširdumas ir gerumas padeda nugalėti visus sunkumus. Beje, filme išvysime ir daugiau pirmosios juostos veikėjų, kaip antai muzikaliąsias Hogeto fermos peles, kurių repertuaras gerokai išsiplėtė – jame atsirado ir Edith Piaf, Dean’o Martin’o, ir Elvis’o Presley’io hitai…

Juostoje filmavosi daugybė gyvūnų, kurių "vaidyba" meistriškai derinama su kompiuterių efektais ir animacija. Filmo režisierius – australas Georg’as Miller’is, sukūręs ir pirmąją kiaulaitės nuotykių dalį, o kažkada iškilęs dinamiškais ir brutaliais veiksmo filmais “Beprotis Maksas”, “Beprotis Maksas 2” bei “Beprotis Maksas už griausmo kupolo”, išgarsinusiais ir aktorių Mel’ą Gibson’ą. Vienas iš populiariausių Holivude sukurtų jo filmų – “Istviko raganos”.

Juostoje vaidina aktoriai James’as Cromwell’is, Magda Szubanski, Mary Stein bei gyva Amerikos legenda Mickey’is Rooney’is.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5481
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt