Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LORAKSAS (2012) 94 min.
Dr. Seuss' The Lorax
Animacinis filmas visai šeimai A
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2012 03 16
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisieriai: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Lorakso" veikėjai - ryškiaspalviai ir simpatiški personažai, gyvenantys beprotiškai įdomiame stebuklų pasaulyje, kurio dalimi norėtų tapti kiekvienas vaikas. Tikimasi, kad filmas taps įdomiu reginiu ne tik mažiesiems, tačiau ir jų tėveliams.

Iš pirmo žvilgsnio paprasta animacinė istorija savyje slepia visame pasaulyje aktualią tematiką. Juostos kūrėjai nagrinėja ekologines problemas, atsakomybę už savo poelgius ir kiekvieną iš mūsų paliečiančią realybę.

Knygos apie Loraksą autorius Daktaras Seuss - populiariausias Jungtinių Amerikos Valstijų vaikų rašytojas, daugybės populiarų knygų autorius, pasauliui padovanojęs tokius kūrinius kaip „Hortonas" bei „Kaip Grinčas Kalėdas vogė", vėliau tapusiais ekranizacijomis. „Loraksas" - dar viena rašytojo istorija vaikams, o pagrindinis jos veikėjas - mielas geltonpūkis bambeklis Loraksas, itin populiarus Vakarų šalyse, jau netrukus užsuks ir į Lietuvą.

Ties filmo kūrimu darbavosi „Illumination Entertainment" kino kompanija, sukūrusi animacinius filmus „Op" (orig. „Hop", 2011) ir „Bjaurusis aš" (orig. „Despicable Me", 2010). Pastarojo filmo kūrėjai, režisierius Chris Renaud ir scenaristai Ken Daurio bei Cinco Paul taip pat darbavosi ir ties „Loraksu".

Filmo siužetas žiūrovą nukels į spalvingą pasakų pasaulį, kuriame iš plastiko sukurta aplinka keičiasi vos vienu mygtuko paspaudimu. Tedas (įg. Dainius Jankauskas) iki ausų rusvaplaukę Audrę (įg. Adelė Teresiūtė) įsimylėjęs paauglys, tarsi riteris dėl mylimosios pasiryžęs žygdarbiams. Vos vienas merginos noras - pamatyti paskutinį gyvą medį žemėje, ir Tedas leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę, kurios metu patenka į neįtikėtiną oranžinio padaro, vardu Loraksas (įg. Sigutis Jačėnas), pasaulį. Mielas ūsuotas bambeklis, apdovanotas magiškomis galiomis ištiesia pagalbos ranką Tedui ir tuo pačiu bando apsaugoti gamtą ir savo pasaulį, kuriam grėsmę kelia piktas medkirtys Once-ler, besikėsinantis sunaikinti Lorakso pasaulį.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4491
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt