Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GATVĖS ŠOKIAI 2 ir 3D (2012) 85 min.
StreetDance 2
Muzikinė drama T
Didžioji Britanija
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2012 04 27
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisieriai: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pavasaris kino teatruose prognozuojamas siautulingas - į didžiuosius kino ekranus sugrįžta kraują kaitinantys „Gatvės šokiai 2" 3D formatu!

Prieš porą metų pilnas žiūrovų sales net vėlyviausiuose kino seansuose rinkę ir kvapą gniaužiančia akrobatine šokių choreografija žiūrovus stebinę „Gatvės šokiai 3D" sugrįžta dar įspūdingesni ir žada tapti geriausiu metų šokių filmu!

Po stulbinančios pirmosios filmo dalies sėkmės, kino studija „Vertigo Films" vėl kreipėsi į pirmosios dalies režisierius Dania Pasquini ir Max'ą Giwa su pasiūlymu kurti naują istoriją. Atsisakyti tokio pasiūlymo jie tiesiog negalėjo, todėl jei teiginys, kad juostų tęsiniai neprilygsta pirmajai daliai yra taisyklė, tuomet filmo „Gatvės šokiai 2 3D" šokėjai ją negailestingai sutryps. Publikos numylėtiniai į filmavimo aikštelę pakliuvę tiesiai nuo „Britain's Got Talent" nugalėtojų pakylos - „Diversity", „Flawless" ir merginų širdžių ėdikas George'as Sampsonas, jau pirmoje dalyje įrodė, ką sugeba, tačiau šįkart jie nusiteikę dar rimčiau!

Profesionalių šokėjų komandą jau pažįstamą iš pirmosios dalies papildė ir žavi naujokė - hip hopo ir gatvės šokių žvaigždė iš Prancūzijos Sofia Boutella, tapusi firmos „Nike" veidu.

Išjuoktas ant scenos ir patyręs žeminantį pralaimėjimą prieš amerikiečius „Invincible", gatvės šokėjas Ashas (akt. Falk Hentschel) nusprendžia suburti savo komandą - į vieną šokių aikštelę surinkti geriausius šokėjus iš viso pasaulio, kurie šoktų taip, kaip „Invincible" dar nėra matę! Užduotis ne iš lengvųjų, bet Ashas neabejoja, kad jam pavyks. Londonas, Paryžius, Roma, Berlynas - miestai, kuriuose Ashas tikisi rasti geriausius savo sričių profesionalus. Ir visi tokie pat skirtingi, kaip ir miestai iš kurių jie kilę! Uždegantis ryžtas nušluostyti konkurentams nosis, vaikinui suteikia galimybę ne tik pažinti naujas šalis, spalvingus žmones, patirti dar nebandytus šokių stilius, bet ir jausmus. Vedamas aistros tapti geriausiu šokėju jis susipažįsta su gražuole salsos šokėja... Ar pavyks Ashui sukurti geriausių šokėjų komandą ir įveikti didžiausius savo konkurentus?

Meistriški šokėjai, dėka įspūdingų 3D technologijų, rodos, trypiantis čia pat - priekinėje eilėje, kraują kaitinantys iššūkiai, romantiška meilės istorija ir kėdėje nustygti neleisiantis muzikinis garso takelis - jau greit kinuose.

Zvejas  2012-05-03 18:02:41 įvertino 

Tikriausiai youtubeje galima rasti geresniu filmu. Mano manymu - visiskas pingu ir laiko svaistymasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 10460
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt