Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PLAYING THE FIELD (2012)
Playing the Field
Romantinė komedija
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Geriausias sportas - flirtas. Gerardas Butleris šį žaidimą išmano geriau už bet kurį kitą Holivudo aktorių, o šiame filme jo taikinys - geidžiamiausios pasaulio kino žvaigždės (Jessica Biel, Uma Thurman, Catherine Zeta-Jones). Žavusis Gerardas pademonstruos visus savo sugebėjimus.

Futbolininkas Džordžas (Gerardas Butleris) pagarsėjo ne žaidimu aikštėje, bet audringu gyvenimu už aikštės ribų.

Kai Džordžo kaip profesionalaus sportininko karjera baigėsi, vyras nusprendžia sugrįžti pas savo šeimą, kurią paliko prieš daug metų. Džordžas svajoja susitaikyti su žmona (Jessica Biel), užmegzti santykius su sūnumi ir laimingai visiems kartu gyventi.

Bet šeima nelaukia vyro palaidūno išskėstomis rankomis, tad norėdamas įtikti žmonai, Džordžas imasi treniruoti sūnaus futbolo komandą.

Tačiau netrukus buvusio futbolininko dėmesys nuo aikštės persikelia į žiūrovų tribūnas - mat pasižiūrėti į besitreniruojančius vaikus susirenka žavingos jų mamytės (Uma Thurman, Catherine Zeta-Jones, Judy Greer ir kitos).

Džordžas negali suvaldyti savo senų įpročių ir pradeda flirtuoti su savo auklėtinių mamomis. Taip jis įsivelia į labai pavojingą žaidimą.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3047
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt