Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DVI DIENOS NIUJORKE (2011) 96 min.
2 Days in New York
Komedija N-13
Belgija, Prancūzija, Vokietija
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 06 08
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Dabar Marion laimingai gyvena Niujorke, artimai draugauja su pirmaja žmona išsiskyrusiu radijo laidų vedėju Mingusu (aktorius Chrisas Rockas) ir dalijasi bendrą butą Manhetene.

Marion ir Mingusas džiaugiasi aistringa meile ir draugiška partneryste be streso ir didesnių barnių, bet su dviem mažais vaikais, kūrybingomis idėjomis ir jogos treniruotėmis. Menišką fotografiją dievinanti neurotiška Marion ruošiasi atidaryti naujausių darbų parodą, norėdama parduoti savo "sielą" didžiausią sumą pasiūliusiam klientui. Savo ruožtu Mingusas laisvalaikiu propoguoja gan keistoką pomėgį - sako uždegančias kalbas prieš tikro dydžio popierinę Prezidento Barracko Obamos kopiją.

Parodos atidarymas tampa puikia priežastimi dviejų dienų viešnagei pasikviesti vėjavaikiškai nusiteikusį, anglų kalbos nepripažįstantį ir tailandietiško masažo ištroškusį tėtį Ženo (aktorius ir realus režisierės tėtis Albertas Delpy), ekscentriškai siautulingą ir vien tik apie seksą mąstančią nimfomanę seserį Rouz (aktorė Alexia Landeau) bei nuolat apsipūtusį, marichuanos dozės ieškantį ir rasistine nepykanta užsigrūdinusį jos sužadėtinį Manu (aktorius Alexas Nahonas), kuris prieš keletą metų intymiai glamžėsi su Marion ir pažįsta kiekvieną jos kūno centimetrą.

Kartu su klastingais, beprotiškais žaismingais ir aštrialiežuviais svečiais išgaruoja olimpinė Marion ir Minguso ramybė, o dvasingas ir darnus jų santykių ryšys ima nepaliaujamai braškėti. Pirmiausiai jiems tenka vaduoti amerikiečių muitinėje užstrigusius ir nenormalius kiekius sūrio bei dešrelių mėginusius transportuoti atvykėlius turistus, kurie tuoj pat griebiasi narstyti po kaulelį prancūziškai nekalbančio Minguso tinkamumą į legalius Marion vyrus. Čia įsiplieskia nevaldomas ir visas padorumo ribas peržengiantis chaosas...

2012 m. Sandanso nepriklausomo kino festivalyje pakiliai startavęs ketvirtasis Julie Delpy režisuotas filmas Lietuvos kino teatruose nuo birželio 8 d.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6959
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt