Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŠOKIS HIP-HOPO RITMU. REVOLIUCIJA ir 3D (2012)
Step Up Revolution
Muzikinė romantinė drama
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 07 27
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Gražuolė tamsiaplaukė pamilsta žavingą vaikiną Šoną (akt. Ryanas Guzmanas), kuris turi savo šokių gaują ir su ja rengia spalvingus, įmantrius ir sudėtingus flashmobus. Žaibiškai šokėjų pasirodymai netikėčiausiose vietose, įsiliejus į minią, tarsi chameleonams pritapus prie aplinkos, netrukus ima rinkti MOB pasivadinusiai komandai gausias gerbėjų gretas ir patenka į televizijos žinias.

Apie rėmėjų palaikymą svajojantys šokėjai nutaria savo mylimą hobį nukreipti visuomenės labui kai visai jų kaimynystei iškyla grėsmė. Emili tėvas nutaria rekonstruoti rajoną, o tokie planai gali palikti tūkstančius žmonių be namų. MOB komanda pasiryžta šokį paversti ginklu ir imasi meniško protesto.

Filmo „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija 3D" veiksmas vystosi Majamyje. Jo saulėti paplūdimiai, palmės, prabangių automobilių pilnos gatvės ypač tinka vaizdingiems šokiams. Kino kritikai sutinka, kad šioje juostoje scenografai padirbėjo iš peties ir filmas atrodo ypač stilingas.

Muzika, šokiai, liepsnojantys jausmai, vandenynas ir kerinti kelionė į Majamį - visa tai ir dar daugiau jums pasiūlys „Šokis hip-hopo ritrmu. Revoliucija 3D". Tokių karštų šokių kino ekranuose dar nebuvo. Pajusti aistrą judesiui ir neįtikėtiną šokėjų vienybę Lietuvos publika galės jau nuo liepos 27 dienos.

Marius  2012-08-07 13:54:20 

Ir musarki irgi sokaFilmo aprašymas aplankytas kartų: 10596
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt