Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
RAUDONOS ŠVIESOS (2012) 119 min.
Red Lights
Siaubo trileris
Ispanija, JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 07 20

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Nesvarbu, ką tu žinai. Nesvarbu, kuo tu tiki. Tiesa yra didžiausia iliuzija iš visų.

Įtempto siužeto trileris „Raudonos šviesos" kviečia leistis į nepamirštamą kelionę po klaidžiausius parapsichologijos pasaulio užkampius. Mirtinos paslaptys, mįslingos žmogžudystės ir tiesa... kurios nėra.

Silpnų nervų žiūrovams žiūrėti nerekomenduojame!

Kino kritikai negaili liaupsių naujausiam režisieriaus Rodrigo Cortes („Palaidotas gyvas") darbui „Raudonos šviesos" ir tikina, kad absoliučiai nenuspėjama filmo pabaiga nustebins net pačius reikliausius kino žiūrovus.

Iki menkiausių smulkmenų nušlifuotas, stilingai pateiktas ir klasiškai susuktas siužetas, kraują stingdanti įtampa ir būrys garsiausių Holivudo žvaigždžių - nuo „Oskarais" apdovanotų kino veteranų iki sparčiai kylančių jaunųjų kino talentų.

Pagrindinis vaidmuo filme patikėtas kino legendai, kurios niekam nereikia pristatyti - dviejų „Oskarų" laureatui Robertui De Niro - įtaigūs vaidmenys kultiniuose filmuose (pavyzdžiui, nepamirštamas taksistas juostoje „Taksi vairuotojas") jau kone pusę amžiaus neleidžia užgesti jo žvaigždei Holivudo šlovės olimpe.

Į mįslingą parapsichologijos pasaulį pasiners ir kerinčioji Sigourney Weaver, šįkart tapsianti R. De Niro bendražyge. Jame klaidžios ir įtempto siužeto dramos „Pradžia" žvaigždė Cillianas Murphy ir naująja kino viltimi tituluojama Elizabeth Olsen - garsiųjų kino dvynių Mary-Kate ir Ashley Olsen jaunesnioji sesuo. Už vaidmenį filme „Marta Marsė Mei Marlena" šiemet ji susišlavė net aštuonis kino apdovanojimus ir pranoko net tokias kino deives, kaip Maryl Streep ir Michelle Williams.

Parapsichologė Margaret Matheson (akt. Sigourney Weaver) tiria paranormalius reiškinius ir stovi ant sensacingų atradimų slenksčio. Siekdama patvirtinti savo prielaidas, ji kreipiasi į praeityje garsų ekstrasensą Simoną Silverį (akt. Robert De Niro). Simonas po 30 metų pertraukos entuziastingai grįžta prie seno užsiėmimo neįtardamas kuo jam gali baigtis šie eksperimentai.

M  2012-09-26 14:32:48 įvertino 

Filmas tikrai geras.. tik jau aprašymas kas per "briedas"? De Niro filme kaip tiek pavaizduotas kaip melagis ir aferistas. Kurioje čia vietoj į jį kreipiasi pagalbos? Kurioje čia vietoje jis yra bendražygis? Kuri čia vieta nerekomenduojama silpnų nervų žiūrovams?Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6447
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt