Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PARYŽIAUS MONSTRAS (ORIGINALO KALBA) ir 3D (2011) 90 min.
Un monstre à Paris
Animacinė nuotykių komedija V
Prancūzija
Kalba:  prancūzų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 08 24
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Nuotaikinga animacinė 3D pasaka visai šeimai ir didelius, ir mažus nukels į elegantiškąjį Paryžių, kur prieš šimtmetį miesto grindiniu stypčiojo ne tik gracingos damos, bet ir rioglino nerangus Monstras!

Spalvingiems filmo „Paryžiaus monstras 3D" personažams savo balsus paskolino būrys visiems puikiai pažįstamų aktorių - žavingoji prancūzė, Johnny Deppo žmona Vanessa Paradis, Catherine O'Hara, Danny Hustonas ir kiti.

Stiprią kūrybinę filmo komandą subūrė „Penktojo elemento" kūrėjas Lucas Bessonas - šįkart jis filmo prodiuseris. Juostos režisierius - Bibo Bergeronas, jau turintis nemažai patirties animacijos pasaulyje - jo filmai „Visa tiesa apie ryklį" ir „Kelias į Eldorado" sužavėjo ne tik mažuosius kino žiūrovus, bet ir jų tėvus.

1910-ieji. Paryžiuje pastebėtas gremėzdiškas Monstras! Ant kojų sukyla visas miestas ir prasideda visuotinė pabaisos medžioklė. Pačiame jos įkarštyje atsiduria ir drovi kino technikė Emilė bei spalvingas išradėjas Raulis. Tačiau priešingai nei kiti nedraugiški paryžiečiai - jie nusprendžia apsaugoti pabaisą nuo miestiečių persekiojimo. Pasirodo, šis tėra gremėzdiška, tačiau visai nekenksminga... blusa. Jis gyvena sode ir yra beprotiškai įsimylėjęs jauną dainininkę.

Emilė ir Raulis į pagalbą pasitelkę geraširdę „Paukščių rojaus" kabareto žvaigždę Liusilę ir ekscentrišką mokslininką bei jo nerimstančią beždžionę stoja į kovą už Monstro teisę ramiai gyventi Paryžiuje.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3492
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt