Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ABSOLIUTUS BLOGIS: ATPILDAS (2012) 107 min.
Resident Evil: Retribution
Fantastinis veiksmo trileris N-13
JAV, Vokietija
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 09 14
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Kultinis kompiuterinis žaidimas "Absoliutus blogis" jau dešimt metų laiko prikaustęs fanus prie įspūdingų ir dinamiškų apokaliptinių kino kautynių su nemirtingaisiais zombiais. Du pastarieji nesustabdomos frančizės filmai "Absoliutus blogis: išnykimas" (2007 m.) ir "Absoliutus blogis: pomirtinis gyvenimas" (2010 m.) Lietuvoje prisiviliojo 69 tūkst. žiūrovų.

"Absoliutaus blogio" sumanytojas ir idėjinis vadas Paulas W.S.Andersonas ("Trys muškietininkai", "Mirties lenktynės") apsisprendė vėl užtaisyti režisieriaus pabūklus ir sumanė rašyti scenarijų žymiai interaktyviau. Jis leido ištikimiausiems "Absoliutaus blogio" fanams nuspręsti, kurie ankstesniuose filmuose matyti veikėjai privalo sugrįžti į naują mūšį. Keturis išbandymus atlaikiusi "Absoliutaus blogio" čempionė Milla Jovovich draugų ir priešų būriuose vėl pamatys Michelle Rodriguez ("Įsikūnijimas", "Greiti ir įsiutę"), kuri vaidino įsimintiną personažę originaliajame "Absoliučiame blogyje".

Gyvybes gniuždanti, pasaulio miestus žlugdanti ir iš žmonių zombius gaminanti korporacija "Umbrella" ištrado technologiją klonuoti net nužudytuosius ir mirusius.

Parazitinis virusas sparčiai niokoja Žemės planetą, o vis daugiau sąžiningų piliečių transformuojasi į žmogiena mintančius, kraugerius ir nemirtingus zombius. Nepasiduodanti sistemai Alisa (aktorė Milla Jovovich) didmoteriškai kovoja prieš piktus "Umbrella" kėslus. Ji atsikratė kūną sukausčiusio viruso, susigrąžino unikalius gebėjimus ir vėl pasijuto gyvu, kvėpuojančiu, draugaujančiu, laimingu žmogumi. Ji vėl nenumaldomai trokšta sustabdyti epidemiją.

Bet tai nebus taip paprasta, o Alisa išsiaiškins gausybę neįtikėtinų paslapčių apie savo praeitį, implantuotus prisiminimus ir savanorišką dalyvavimą klonavimo eksperimentuose. Ji mėgins prisiminti viską, atsirinkti tikrą realybę nuo korporacijos mokslininkų įbruktos tiesos ir atskirti ištikimus draugus nuo apsimetėlių priešų.

Numarinto Rakūno miesto policijos pareigūnė Džilė Valentain (aktorė Sienna Guillory, "Absoliutus blogis 2: apokalipsė") kadaise priklausė Alisos gaujai, bet pateko į korporacijos "Umbrella" nelaisvę ir iš sąjungininkės pavirto medžiotoja. Jos mąstymą kontroliuojantys mokslininkai priverčia Džilę ieškoti besislapstančios Alisos.

Biogenetiniai "Umbrella" niekadėjų bandymai padarė nerealiai pavojingą pažangą. Į nesibaigiančio karo zoną grįžta vieną gyvybę jau praradusi smogikų būrio Rain Okampo (aktorė Michelle Rodriguez, "Absoliutus blogis"), kuri atgimė dvejais skirtingai užprogramuotais klonais. Blogoji Rain taps šaltakraujiška žudike, vykdančia persekiotojų būrio vadės Džilės nurodymus. Geroji Rain dar tik žingeidžiai mokysis draugauti su ginklais.

Negalinti visapusiškai pasitikėti anksčiau išvien kovojusiais pagalbininkais Alisa siekia suvienyti išsigelbėjusius nuo viruso ir derami vakcinuotus pasipriešinimo būrio narius. Ji puikiai prisimena nuoširdžiai mylėtą, bet klastingame sprogime žuvusį Karlosą Oliverą (aktorius Odedas Fehras, "Absoliutus blogis 2: apokalipsė", "Absoliutus blogis 3: išnykimas"), kurio du keisti klonai atrodo ypatingai įtartinai.

Alisai belieka narsiai kovoti dėl išlikimo, kol korporacijos "Umbrella" skleidžiamas virusas dar neužgesino absoliučiai visų Žemės planetos megapolių šviesų.

Pažangiausiomis tobuliausios raiškos 3D skaitmeninių kamerų sistemomis nufilmuotas fantastinis siaubo ir veiksmo trileris "Absoliutus blogis 5" užpuls Lietuvos kino teatrus nuo rugsėjo 11 d. Ir tik nuo jūsų lankomumo priklausys, ar artimiausioje ateityje bus paleistas "Absoliutus blogis 6".
ekspertas  2012-09-19 16:41:03 įvertino 

Scenarijus itin prastas, visai savo fantazija išsėmė. Kiek pirmoji dalis buvo puiki, tiek šita dalis prasta. Eilė loginių "klaidų".


rokas  2012-09-16 09:54:32 

filmas idomus bet tai kad anglu kalba ir gal galetu isversti


sniege  2012-09-15 20:56:51 

visai pritariu totalus zudas ce ne filmas o kazkokia raizgaline veiksmas kaip is mesmales kokios pagailekit pinigu geriau per kompa dikai paziureti nes ce nuejus i filma d ar pirma galva pasukti reikes o ziuredami visvien galo neatrasit negaiskit laiko tikrai geriau nueikit i kita filma


Pinče  2012-09-13 23:52:34 įvertino 

Jei negaila pinigų ir laiko galit eiti... Mačiau visas 4 dalis ir tikėjausi, kad šita bus dar geresnė... Filmas apie nieką krč... nei minties nei kažko... Zombiai nebe zombiški - laksto greičiau už žmones, apsiginklavę iki dantų, nardo po vandeniu... Jau kai galvojau prasidės veiksmas - pradėjo eiti raidės... Nu krč 5 dalis TOTALUS PRAVALAS.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8878
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt