Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LAUKINIAI (2012) 131 min.
Savages
Kriminalinis trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 10 05
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Skambiomis pavardėmis ir intriguojančiu siužetu viliojantis naujasis režisierius Oliverio Stone filmas „Laukiniai" žadina smalsumą ir šiam dar nepasirodžius kino ekranuose yra vadinamas viena laukiamiausių 2012-ųjų rudens juostų.

Filmo siužetas remiasi rašyto Dono Winslowo bestselerio, patekusio į „The New York Times" sudarytą geriausių 2010-ųjų knygų dešimtuką, motyvais. Kriminalinio trilerio įvykių centre atsiduria du jauni milijonieriai Benas (akt. Aaron Johnson) ir Čonas (akt. Taylor Kitsch). Vienas jų - talentingas verslininkas ir perspektyvus botanikas, kitas - skolų išmušinėjimo ir kovos su konkurentais meistras. O konkurentų jų versle daugybė. Juk vyrukai - aukščiausios kokybės „žolės" augintojai visoje Kalifornijos pakrantėje! Ir dar jie myli vieną ir tą pačią merginą - šviesiaplaukę O (akt. Blake Lively).

Deja, kartais verslo reikalai susidėlioja taip, jog Benui ir Čonui nebegali padėti ir jiems ištikimas CŽV agentas Ladas (akt. Benicio Del Toro), profesionaliai užglaistydavęs visas jų kelyje pasitaikančias kliūtis ir srėbdavęs vaikinų privirtą košę (žinoma, ne už dyką). Ypač tuomet, kai vyrukų kelyje pasipainioja meksikiečių kartelis, vadovaujamas kerštingos ir velniškai seksualios Elenos (akt. Salma Hayek). Susidomėję itin pelningu vyrukų verslu meksikiečių nusikaltėliai ima diktuoti savas žaidimo taisykles, o šioms neprigijus atranda Beno ir Čono Achilo kulną - jų mylimąją O, dėl kurios jaunuoliai pasiryžę bet kam. Iš meilės žaviai šviesiaplaukei apkvaitę vaikinai ryžtasi viskam - netgi mesti iššūkį meksikiečių narkotikų prekeiviams ir stoti į kovą, kurioje kažkam teks paaukoti savo gyvybę...

Kvapą gniaužianti kova dėl išlikimo, apraizgyta meilės pančiais kine jau nuo spalio 5 dienos.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9395
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt