Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PI GYVENIMAS (2011) 127 min.
Life of Pi
Nuotykių drama N-7
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 12 21
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
„Pi gyvenimas" - kinų kilmės režisieriaus Ango Lee drama, sukurta remiantis to paties pavadinimo rašytojo Yann Martelio romanu, išleistu 2001-aisiais.

Vieną dieną Paauglio Pi šeima nusprendžia palikti gimtąją Indiją ir įsikurti Kanadoje. Kelionėje sudūžta laivas. Ir tik stebuklo dėka Pi atsiduria gelbėjimosi valtyje. Tačiau valtyje jis ne vienas - kartu plaukia tigras, hiena, zebras ir orangutangas. Kelis mėnesius beviltiškai dreifuojant kiekvienas jų nori išgyventi, tačiau niekas nežino, kuris gimė po laiminga žvaigžde.

Pagal Yann Martel romaną sukurtas filmas pribloškia. Nieko panašaus į realybę, bet kartu viskas labai logiška ir pagrįsta. Kai galų gale viskas baigiasi, sunku atsitokėti - kaip viskas paprasta. Bet kartu... tarsi antžmogiška.

Pratarmėje rašytojas Y.Martel tikina, kad tai - tikra istorija, gimusi iš fizinės kančios. Užvertus knygą sunku atsakyti į klausimą, kas tai: pasaka, ar visgi tikra istorija? Atrodo pernelyg neįtikėtina, kad būtų tiesa. O jei istorija išgalvota, tuomet pagarba Janui Martelui už lakią vaizduotę.

Filmas visiems: ir ieškantiems veiksmo, ir „giliau kapstantiems", ir tiems, kurie tiesiog nori atsipalaiduoti.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 22044
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt