Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DŽEKAS RYČERIS (2012) 130 min.
Jack Reacher
Kriminalinė drama N-13
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 12 28
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Mažame provincijos miestelyje kyla panika, kai nežinomas snaiperis nušauna penkis atsitiktinius praeivius. Policija imasi tirti mįslingą įvykį ir jau netrukus suima įtariamąjį.

Regis, viskas paprasta - visi įkalčiai byloja vaikino nenaudai. Miesteliui lengviau atsidusus su viltimi, jog byla netrukus bus nutraukta, nusikaltimo tyrimas pasisuka netikėta linkme. Suimtasis uoliai tikina esąs nekaltas ir reikalauja atvesdinti Džeką Ričerį (akt. Tom Cruise). Pastarasis, buvęs policininkas, garsėja kaip detektyvas-mėgėjas, ieškantis teisybės.

Žinių laidoje išgirdęs penkiomis tyčinėmis žmogžudystėmis kaltinamo vaikino pagalbos šauksmą, Džekas atvyksta į pagalbą suimtajam ir perima tyrimą į savo rankas. Tačiau kas iš tiesų sieja teisuolį detektyvą ir bepročiu laikomą nusikaltėlį? Ir kodėl snaiperis paliko tiek daug įkalčių, tarsi norėjęs būti suimtu?..

Režisierius Christopheris McQuarrie sukūrė filmą remdamasis rašytojo Lee Child bestseleriu „Vienas šūvis" (orig. „One Shot") ir pats adaptavo literatūros kūrinį paversdamas jį filmo scenarijumi.

Agatos Kristi apdovanojimo verta kriminalinė drama - malonumas akims ir penas smegenims.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9419
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt