Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
360 LAIPSNIŲ: MEILĖS IR NUODĖMIŲ RATU (2011) 110 min.
360
Drama N-13
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 09 28
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ryškios ekrano žvaigždės Jude‘as Law, Anthony Hopkinsas ir Rachel Weisz jau nuo rugsėjo 28 dienos Lietuvos kino teatruose pasirodys naujojoje filmų „Dievo miestas" ir „Ištikimas sodininkas" režisieriaus Fernando Meirelleso dramoje „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu" (angl. „360"). Žmonės iš skirtingų socialinių sluoksnių jaučia neįtikėtiną trauką vienas kitam. Tai tik seksas? Ar visgi meilė?

Išskirtiniais ekrano sprendimais pasižymintis brazilų režisierius F.Meirellesas šįsyk prisotino savo juostą ne tik kunkuliuojančių jausmų, bet ir trileriui būdingos nuotaikos. Dirbdamas prie filmo jis jėgas suvienijo su žinomu scenaristu Peteriu Morganu, kūrusiu filmo „Frostas prieš Niksoną" scenarijų.

Filmo „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu" herojų pasauliai itin gilus, nors paviršiuje gali atrodyti, kad jie ieško tik pasitenkinimo ir laikino artumo. Šiuolaikinių žmonių pasakojimai iš skirtingų šalių ir miestų F.Meirelleso juostoje susijungia į ryškią, įtemptą, laukimo nuotaikos kupiną ir sielos gelmes užkabinančią meilės istoriją.

Pirmiausia žiūrovai nukeliauja į Austrijos sostinę Vieną, kur dvi slovakės seserys pozuoja fotografui. Vyresnioji tampa prostitute, o jos pirmuoju klientu - britų verslininkas (akt. J.Law). Po šio susidūrimo jis grįžta į Londoną, kur jo laukia žmoną (akt. R.Weisz). Ši, beje, irgi nepėsčia ir yra užmezgusi romaną su jaunesniu fotografu. Painiuose meilės keliuose paklydęs ir šis, mat su vedusia moterimi jis apgaudinėja savo merginą. Visi šie herojai išgyvena pakilimus ir nuosmukius - mėgaujasi meile ir ją praranda.

Kone ryškiausias vaidmuo teko garsiajam Velso aktoriui, 74-erių A.Hopkinsui. Jis įkūnija senyvą britų džentelmeną, mėginantį susitaikyti su galima dukters mirtimi. „Šią juostą galima vadinti idėjų filmu", - apžvalgoje rašė „Mail Online" kino kritikas. „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu" - tarsi intriguojantis žaidimas, o jo kūrėjai - šio žaidimo ekspertai", - atsiliepė „The Hollywood Reporter" apžvalgininkai.

Užburtą įvykių kaleidoskopą, jausmingą istoriją, nusidriekiančią per skirtingus miestus ir, atrodytų, niekuo nesusijusių žmonių gyvenimus Lietuvos žiūrovai išvys jau rugsėjo 28 dieną.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5836
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt