Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VIRŠ ĮSTATYMO (2012) 116 min.
Lawless
Trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 12 14
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Šiemet Kanų kino festivalyje kino kritikus ir žiūrovus sužavėjęs gangsteriškas trileris "Virš įstatymo" jau netrukus pasieks ir Lietuvos kino teatrus - filmo premjera Lietuvoje jau spalio 12 dieną.

Trilerio "Virš įstatymo" veiksmas vystosi Amerikoje, sauso įstatymo taikymo laikais ir pasakoja vienos šeimos, užsiimančios alkoholio kontrabanda, istoriją.

Australų režisieriaus Johno Hillcoato filmas pastatytas remiantis Matto Bonduranto romanu „Girčiausia pasaulyje apygarda". Šis sukurtas pagal tikrus įvykius, nes autorius ištyrė ir aprašė savo paties senelio Jacko Bonduranto nusikaltimus Virdžinijos valstijoje.

Pasak Kanų kino festivalyje vieno pirmųjų jį pamačiusio lietuvių kino kritiko Edvino Pukštos, filmas neabejotinai patiks visiems vakarėlių, priėmimų ir kokteilių liūtams bei Lietuvoje sėkmingai žiūrimo TV serialo „Sausas įstatymas: mafijos gimimas" (Boardwalk Empire, BTV) gerbėjams.

Drąsaus trilerio muzikinį garso takelį sukūrė muzikantas Nickas Cave'as, tad filmas patiks ne tik mėgstantiems žiūrėti, bet ir klausytis.

Sauso įstatymo (prohibicijos) eros įkarštyje trys broliai iš JAV provincijos užkūrė stiprių gėrimų varymo fabrikėlį ir aptarnavo degančios trauktinės geidžiančią liaudį. Šeimos verslo bėdos prasidėjo, kai Čikagos prokuroras atsiuntė į komandiruotę žvėriškai brutalų FTB agentą, kuris pasėjo apygardoje smurto sėklą. Broliai nenori nusileisti, bet nesileidžia provokacijai kariauti.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7858
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt