Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NUODĖMINGA AISTRA (2012) 100 min.
Passion
Drama N-16
Prancūzija, Vokietija
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2013 06 07
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kova dėl vietos negailestingame verslo pasaulyje dažnai būna arši ir be taisyklių. O kai kakta į kaktą susiremia dvi viskam pasirengusios moterys, aistros įsiplieskia ne tik darbe, bet ir už jo ribų.

Valdinga tarptautinės kompanijos vadovė Kristina (akt. Rachel McAdams) bet kokia kaina siekia pinigų ir pripažinimo. Jos darbuotoja Izabelė (akt. Noomi Rapace) - savimi nepasitikinti, pasiduodanti manipuliacijoms, tačiau kupina puikiausių idėjų. Izabelė žavisi savo vadove ir daro viską, kas liepiama. Pasinaudodama darbuotojos naivumu Kristina suvilioja pavaldinę ir pavagia genialią, milijonų dolerių vertą, verslo idėją. Izabelė pasiryžta atkeršyti praliedama kraują.

Kurti tokias intrigas ir rimtu veidu žaisti žaidimus geba tik moterys. Vadovė pasisavina darbuotojos idėją, o ši - vadovės meilužį. Sužinojusi didžiulę paslaptį apie Kristiną, Izabelė siekia ja pasinaudoti, tačiau pakliūva į vadovės pinkles ir atsiduria su ja vienoje lovoje. Moterys ima manipuliuoti viena kita, gundyti, dominuoti ir žeminti. Galiausiai šis užburtas ratas Kristiną su Izabele nuveda į finišo tiesiąją - žmogžudystę.

„Nuodėmingoje aistroje" susipina moteriškas gudrumas ir naivumas, nevaldomos aistros ir klasta. Švelniai šnabždami žodžiai virsta keršto planu ir auka tampa medžiotoju.

Venecijos kino festivalyje pristatytas provokuojantis erotinis trileris sukėlė daug aistrų ir diskusijų. Kino veteranas, režisierius Brianas de Palma pristatydamas filmą sakė: „Tai filmas apie moteris. Jos gražios, valdingos ir seksualios. „Nuodėmingoje aistroje" nėra smurto, jis nepatinka moterims, tačiau filmas turėtų nustebinti ir įbauginti žiūrovą".


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8504
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt