Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SEPTYNI PSICHOPATAI (2012) 110 min.
Seven Psychopaths
Kriminalinė komedija N-16
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 11 09
Kino platintojas: Uždaroji akcinė bendrovė "Prioro įrašų grupė"

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Liaudies išmintis byloja - „norėk atsargiai, nes norai gali išsipildyti". Scenaristas Martis (jį vaidina Colinas Farrellas) pasiruošęs bet ką atiduoti už kūrybinį įkvėpimą. Jo maldos išklausomos su kaupu: du gana stipriai nučiuožę Marčio draugeliai Hansas ir Bilis (Christopheris Walkenas ir Samas Rockwellas) grobia naminius augintinius už išpirką. Tačiau šį kartą jie pagrobia stabilia psichika nepasižyminčio mafijos šulo šunytį. Juokinga situacija? Marčiui - tikrai ne.

Erzinti nusikaltėlius gali būti kenksminga sveikatai. Ir visiškai nesvarbu, kad Martis kaip ir „ne prie ko", vargšui scenaristui tenka daugiau koncentruotis nebe į kūrybines kančias, o į nuosavos gyvybės išsaugojimą.

Jei juodojo humoro prisotinta šio filmo nuotaika Jums primins kultinius Q. Tarrantino ir G. Ritchie, nenustebkite, tai britų režisieriaus Martino McDonagho darbas.
Lola  2014-05-03 21:10:25 įvertino 

Puikus filmas.


Ma  2012-11-30 00:23:07 įvertino 

Tik ką iš kino su dar šviežiais įspūdžiais. Filmas išties verčia susimąstyti. Juodoji komedija su "sluoksniais". Volkeno vaidyba išties įspūdinga. p.s. filmas patiks ne visiems... pvz., stereotipinių amerikietiškų komedijų mėgėjams eiti nepatariu.


Jurga  2012-10-24 19:09:59 

Visiskas amerikietiskas slamstas, gaila laiko ir pinigu tokiems filmams, nesistebiu kodel Amerikoje tiek ispuoliu kur issaudomi nekalti zmones...pasibaisejau...visai protas susisukes kurejams, is ko cia juoktis?Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7025
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt