Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
IŠTRŪKĘS DŽANGO (2012) 141 min.
Django Unchained
Drama, vesternas N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2013 01 18
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Filmo „Ištrūkęs Džengo" veiksmas vyksta giliai Amerikos pietuose. Išsilaisvinęs vergas Džengo (akt. J.Foxxas) keliauja per šalį drauge su daktaru Kingu Šulcu (akt. Ch.Waltzas), kuris kadaise buvo vokiečių dantistas, o dabar virto nusikaltėlių medžiotoju už pinigus. Talentingasis L.DiCaprio šįsyk filme virto tikru dabita ir niekšu, didžiulės plantacijos savininku Kalvinu Kendžiu.

Preciziškai nukirpta barzda, kostiumas, raudona kaklaskarė ir įsegtas baltas gvazdikas ant filmo plakato sukuria rafinuotą herojaus įvaizdį. Tačiau skvarbus mėlynų akių žvilgsnis tarsi išduoda, kad išpuoselėta jo išvaizda tėra viršelis, o pats jis - žmogus be jokių skrupulų, valdingas ir negailestingai žiaurus. Jo liūdnai garsėjančioje plantacijoje „Candyland" vergai priversti kautis vieni su kitais tik dėl, to, kad savininkui patinka tokia atrakcija.

Būtent iš Kalvino Kendžio rankų Džengo keliaus gelbėti mylimąją Brumhildą (akt. K.Washington), kuriai nori padovanoti ne tik savo meilę, bet ir laisvę.

Naująją Q.Tarantino juostą įkvėpė 1966-ųjų italų vesternas „Džengo" ir daugybė neoficialių jo tęsinių. Epizodinį vaidmenį filme „Ištrūkęs Džengo" atlieka ir originaliosios italų versijos pagrindinis aktorius Franco Nero.


sxxx  2013-02-01 16:37:07 įvertino 

man patiko ganetinai linksmas filmasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 12663
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt