Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
OPTIMISTO ISTORIJA (2012) 122 min.
Silver Linings Playbook
Drama, komedija N-13
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2012 12 14
Kino platintojas: TOP FILM Baltic

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Užpernai sukūręs nemažai šurmulio sukėlusį ir dviem Oskarais apdovanotą „Kovotoją" (The Fighter), režisierius David‘as O. Russel‘as sugrįžta su nauja juosta - „Optimisto istorija" (orig. Silver Linings Playbook). Pasak jau mačiusiųjų, tam tikrais aspektais netgi stipresne už „Kovotoją".

Buvęs mokytojas Pat‘as Solitano (aktorius Bradley‘is Cooper‘is) praranda žmoną, darbą, namus. Po aštuonių mėnesių, praleistų psichikos ligoninėje, jis sugrįžta pas tėvus, nes daugiau nebeturi kur eiti. Vyras stengiasi neprarasti pozityvumo ir siekia pamažu vėl atsistoti ant kojų, nuolat kovodamas su vis sugrįžtančia neviltimi ir depresija. Vieną dieną jis sutinka Tiffany: paslaptingą jauną merginą su savomis problemomis. Ji pasisiūlo padėti Pat‘ui susigrąžinti mylimą žmoną - su sąlyga, kad buvęs mokytojas padarys kai ką labai svarbaus dėl jos. Pat‘as sutinka. Netikėtas ir keistas tarpusavio ryšys pamažu tampa tam tikra laimės terapija jiems abiems.

Filmas „Optimisto istorija" debiutavo tarptautiniame Toronto filmų festivalyje rugsėjo pradžioje ir ten laimėjo žiūrovų simpatijų prizą (People‘s Choise Award).

Kino kritikai šią dramediją (komediją ir dramą viename) sutiko labai pozityviai. Pagrindinės liaupsės skiriamos Pat‘ą ir Tiffany suvaidinusiems aktoriams. B. Cooper‘io vaidmuo ne vieno kritiko ir žiūrovo įvertintas kaip geriausias jo karjeroje. Šalia jo pakviesta vaidinanti iš „Bado žaidynių" pažįstama Jennifer Lawrence, pasak mačiusiųjų filmą, nė kiek jam nenusileidžia. Būdama vos 21-erių, mergina ne pagal metus brandžiai susidorojo ir puikiai perteikė komplikuotą savo herojės paveikslą.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11895
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt