Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
RALFAS GRIOVĖJAS  ir 3D (2012) 108 min.
Wreck-It Ralph
Animacinis V
JAV
Premjera Lietuvoje: 2013 01 11
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Ralfas Griovėjas griauna tik darbo metu - kompiuteriniame žaidime. Ir tik tol, kol žaidžia nors vienas vaikas ! Visą kitą laiką Ralfas praleidžia žiūrėdamas kaip linksminasi jo „bendradarbiai" - didelio namo, kurį Ralfas nuolat griauna, gyventojai ir Meistras Feliksas.

Ralfui labai liūdna, kad jo pareiga - būti blogu. Griauti. Visus gąsdinti. O medalius dovanoja tik geriems žmonėms... Todėl Ralfas nusprendžia žūt būt gauti tą medalį - žvilgantį, auksinį... Su dideliu užrašu „didvyris"! Ir nors trumpam tapti geru. Mylimu. Fainu biču!

Kadangi Ralfo žaidime medalius gauna tik Meistras Feliksas, todėl Ralfas iškeliauja į kitus žaidimus - ieškoti savo medalio. Ir savo laimės. Va čia nuotykiai ir prasideda! Pokemonas, skraidantys virusai ir saldainių mergaitė... Visi jie „dirba" savo žaidimuose, o kai žaidimų salonas užsidaro, tuomet grįžta į savo namus ir gyvena savo gyvenimus, pilnus nuotykių ir linksmybių!

52-asis kino studijos „Walt Disney Animation Studios" filmas, prie kurio vairo stojo televizijos serialų „Simpsonai" ir „Futurama" kūrėjas Rich Moore, pristato intriguojančią ir nuotykiais prisodrintą kelionę kompiuterinių žaidimų pasauliuose. Juk visiems rūpi, ką žaidimo veikėjai veikia tuomet, kai jais niekas nežaidžia...
Dainius  2014-04-18 22:39:37 įvertino 

Puikus filmas. Vienas iš nedaugelio gerų filmų animacinio šlamšto jūroje. Nustebino taip pat geras lietuviškas vertimas ir geras lietuviškas įgarsinimas, kas taip pat pasitaiko ganėtinai retai.


err  2013-03-12 13:02:17 

Dukrai tik 6 metai, tačiau protelio užteko suprasti, kad su tėvu kinoteatre žiūri visišką šlamštą. Ilgai nelaukę pasišalinom. Pinigai į orą, bala ne matė - iš oro gauti...


milda  2013-01-25 17:43:17 įvertino 

geras filmukasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 15761
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt