Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
AURORA (2012)
Aurora  (Vanishing waves)
Fantastinis S

Kalba:  lietuvių
Premjera Lietuvoje: 2013 01 04

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ar kada nors norėjai sužinoti kito žmogaus mintis? Ar kada svajojai visiškai susilieti su mylimu žmogumi? Ar troškai nevaržomai įgyvendinti savo fantazijas?

Aurora - nuotykinė fatališkos meilės istorija, perteikta per psichologinį techno trilerį. Vykdant sudėtingą mokslinį eksperimentą, kurio pagrindas informacijos perdavimas neuroniniam lygmeny, jaunas, bet santūrus vyras patirs stulbinantį nuotykį komoje esančios moters galvoje. Išlaisvinęs instinktus bei užslopintas fantazijas, jis pradės lėtą metamorfozės procesą.
Ši moderni istorija, vykstanti dvejose skirtingose erdvėse, nagrinėja aistros prigimtį, atskleisdama dualizmo problemą tarp žmogaus kūno (realaus) bei minčių (idealaus) pasaulių.

Naujos technologijos nesustabdomai veržiasi į šiuolaikinės visuomenės kasdienybę,  perkeldamos žmonių bendravimą į virtualią erdvę - internetas, bendravimo programos, mobilieji telefonai, etc. Tuo pat metu naujausios mokslinės žinios aiškina žmogaus elgseną bei jausmus cheminių procesų išraiska. Tad kyla klausimas - kas yra žmogus ir kaip kūnas bei protas įtakoja geismo prigimtį.

Vardas  2013-01-12 22:11:36 

Jis yra protingas filmas su kai įsimintinų akimirkų.Tai tikrai unikali fantazija.Tai šiek tiek per ilgas, kai kurių scenų ir yra akimirkų, grotesko ir per ilgai.Kai kurie dalyviai iš Lietuvos scenoje, o ne geras kinui.Taigi, tam tikrais būdais šis filmas lietuviams didžiuotis, tačiau ji turi problemas, kurios yra bendros Europos kino pernelyg ilgai, numanoma, kad auditorija yra kvailas, ir šiek tiek per daug visko,.Prašome pamatyti šį filmą ir nuspręsti patys.Pagarbiai, Amerikos žiūrovas Vilniuje


EUF  2013-01-06 17:07:12 įvertino 

labai šiaip sau...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13740
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt