Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽUVIUKAS NEMO (DUBLIUOTAS LIETUVIŠKAI) ir 3D (2012) 100 min.
Finding Nemo. 3D
Animacinis V

Premjera Lietuvoje: 2013 02 08
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
DĖMESIO! Filmas bus rodomas tik 3D formatu.

2008-aisiais Amerikos kino institutas (AFI) šį filmą įtraukė į geriausių animacinių filmų kino istorijoje dešimtuką; šis filmas užima penktąją vietą visų laikų pelningiausių filmų sąraše; 2003-aisiais tapo geriausiu animaciniu filmu; gavo Oskarą ir buvo nominuotas dar keliems... Animacinis filmas „Žuviukas Nemo" dar sykį grįžta į didžiuosius kino ekranus. Šįkart - „Disney" Digital 3D formatu.

Didžiojo barjerinio rifo gyventojai - vienišas tėvas Merlinas ir smalsuolis jo sūnus Nemo - netikėtai susipyksta... Ir kaip tyčia tądien Nemo tampa narų auka ir iš didžiojo vandenyno atsiduria mažame akvariume Sidnėjaus dantų gydytojo kabinete.

Netekęs vienintelio sūnaus, bailus ir kuklus Merlinas didvyriškai leidžiasi į odisėją vandenynu, lydimas plepios ir labai užmaršios, tačiau didele širdimi apdovanotos žuvytės Dori. Nuotykių ir pavojų kupinoje kelionėje viskam dėl Nemo pasiryžęs tėvas tikisi dar sykį pamatyti savo sūnų ir net nenutuokia, jog Nemo jau kuria savarankiškus sugrįžimo namo planus...

Rizikinga sūnaus gelbėjimo operacija ir kelionė Sidnėjaus link, kurioje Merliną ir Dori lydi būriai medūzų, nedraugiškai nusiteikę rykliai, jūrų vėžliai, milžiniškas banginis, pelikanai, žuvėdros ir aibė spalvotų žuvelių, Disney Digital 3D formatu Lietuvos kino teatruose bus rodomas lietuvių kalba!

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7778
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt