Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MAGIŠKAS PARYŽIUS 3 (2012)
Magic Paris 3  (Magic Paris 3)
8 kino novelių rinkinys

Premjera Lietuvoje: 2012 12 21
Kino platintojas: A-One Films

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Naująjį kino novelių apie meilę Paryžiuje rinkinį „Magiškas Paryžius 3“ sudaro 8 novelės. Dalis jų jau apkeliavusios kino festivalius ir susižėrusios ne vieną apdovanojimą. Kiekviena iš šių istorijų savaip nagrinėja meilės ir tapatybės temas.

Novelės „Katarsis“ („CATHARSIS“) pagrindinis veikėjas - jaunas ir entuziastingas režisierius, kuris kartą nubunda viename iš savo filmų. Jį sekioja kamera, darosi vis sunkiau atskirti realybę nuo filmavimo aikštelės. Ir net jo mergina nebetiki, kad „šį kartą viskas bus kitaip“.

„Meilės iš antro galo“ („ L'AMOUR A CONTRECHAMP“) veikėjai Luji ir Melani turi mylėti vienas kitą gražiai ir įtikinamai, nes toks jų darbas, ir už jį jiems neblogai moka. Įdomu, kiek turi iškęsti aktoriai, kai realiame gyvenime, jie vienas kito tiesiog negali pakęsti.

„Tik už pustrečio euro mes akimirksniu padėsim jums atsikratyti depresijos, neurozių, nepasitikėjimo savimi, padėsim mesti rūkyti, sustyguosim jūsų asmeninį gyvenimą, kilstelėsim jūsų savivertę ir pataisysim santykius kolektyve. Skambinkite mums! Ir jūs vėl pajusite visaverčio gyvenimo skonį!“ žadama novelės „Groove your life“ veikėjui.

Kartais žmonės išsiskiria be jokios priežasties, tiesiog norėdami pabandyti „ką nors nauja“. Pranešti tokį sprendimą visada nelengva. Bet išsiaiškinti santykius, deja, anksčiau ar vėliau tenka... Apie tai – novelė „Reikia pasikalbėti“ ( „IL FAUT QU’ ON PARLE“).

Novelės „ Nepaprastasis dr. Hausas“ („IT IS MIRACUL’ HOUSE“) pagrindiniam veikėjui tenka tenkinti keistas mamos užgaidas. Ji paprašo, kad ją aplankytų daktaras Hausas. Kristofas negali atsakyti motinai, todėl patraukia ieškoti... antrininko.

Naujoji Sandrinos kaimynė - pagyvenusi dama, kuri, kaip ir ji, turi tą patį vardą. Sandrina pasirengusi netgi šantažuoti senutę, kad tik ši pasikeistų vardą. Bet istorija tuo anaiptol nesibaigia... Kuo baigsis ši istorija sužinosite pažiūrėję novelę „Sandrina“ („Sandrine“).

Trumputėje novelėje „Apelsinai“ („LES ORANGES“) pasakojama apie keisčiausius susitikimus, kurie įvyksta prie Senos krantų, netgi jei jie prieštarauja fizikos dėsniams.

Paskutiniai gyvi žmonės stengiasi išsigelbėti nuo zombių, užplūdusių Paryžiaus gatves.Tuo tarpu Aurora užmezga romaną su vienu iš Jų. Tai novelės „Mano vaikinas – zombis“ („ZOMBIE CHÉRI“) siužetas.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5003
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt