Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KĄ IŠDARINĖJA VYRAI (2013) 87 min.
Что творят мужчины! S
Rusija
Kalba:  rusų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2013 03 01
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ekstravagantiško milijonieriaus sumanytas žaidimas ir keturi ryžtingi jo dalyviai, kovojantys dėl moterų simpatijų bei daugybė šmaikščių jų nuotykių žiūrovų laukia naujajame, intriguojančiame filme „Ką išdarinėja vyrai". Rusijoje kurta komedija nepašykštės vasariškų vaizdų ir kraują kaitinančių emocijų bei pasitarnaus suteikdama didelę vitamino C dozę.

Itin provokuojantį, karštą ir seksualų filmą sukūrė jaunas, tačiau jau dabar populiarumo neatsiginantis armėnų kilmės režisierius Sarikas Andreasianas. „Ką išdarinėja vyrai" papasakos sužvarbusiems žiūrovams, ką gi veikia vyrai, atsidūrę ant saulėto jūros kranto, kai juos supa merginos, vilkinčios tik bikiniais.

Pagal filmo scenarijų keturi vyrukai - savo pasididžiavimu patenkintas Denis, vis moterims meluojantis Goša, „už mokinių pažangumą" kovojantis Arkadijus ir meile nusivylęs Jarikas (aktoriai Tairas Mamedovas, Gavras Gordejevas, Romanas Junusovas ir Konstantinas Kriukovas) - gavo amžiaus pasiūlymą, kurio tiesiog neįmanoma atsisakyti. Pasilinksminti nutaręs turtuolis visiems jiems atsiuntė kvietimą sudalyvauti sekso varžybose. Žaidimo esmė - per penkias dienas suvilioti kuo daugiau moterų. Vos gavę užduotį vyrai suskumba į kovą, juk prizas - net pusė milijono JAV dolerių... Tačiau rungtyniauti jiems lengva nebus, juk kelyje jų laukia ne tik karštos gražuolės, bet ir labai sunkiai įveikiamos „tvirtovės".

Kiekvienas sekso turnyro dalyvis mėgins išplėšti pergalę pasitelkdamas savo firminę taktiką ir gausindamas moterų, su kuriomis jis permiegojo, sąrašą. Žinoma, netikėčiausiu momentu į šį kūnišką žaidimą įsipainios meilė.

Saugusiems skirtoje komedijoje „Ką išdarinėja vyrai" žiūrovai galės atvirai stebėti susižavėjimą, flirtą, seksą, vyrų pastangas įrodyti, kas yra geriausias, ir, žinoma, meilę. Lietuvos kino teatrus ši juosta pasieks jau kovo 1 dieną.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11700
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt