Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HIČKOKAS (2012) 110 min.
Hitchcock
Biografinė drama N-13
JAV
Premjera Lietuvoje: 2013 03 08
Kino platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Būdamas pasaulinio garso režisierius Alfredas Hičkokas (akt. Anthony Hopkins) nusprendžia išbandyti naujus vandenis ir sukurti kažką naujo, netikėto ir stulbinančio.

Genijus anonimiškai įsigyja teisę ekranizuoti Roberto Blocho romaną „Psichopatas". Ir šitaip prasideda A. Hičkoko, kaip siaubo filmų meistro karjera.

Deja, pirmoji nesėkmė laukia jau netrukus - nė viena kino studija, net režisierių garbinusi „Paramount Pictures" nesutinka finansuoti rizikingo projekto, todėl būsimajam siaubo kino meistrui į pinigų paieškas teko kibti pačiam...

Didžiojo kino debiutanto Sachos Gervasi filmas sukurtas pagal Stepheno Rebello knygą „Alfredas Hičkokas ir „Psichopato" kūrimas" (orig. „Alfred Hitchcock and the Making of Psycho") bei pristato vieno įtakingiausių praeito amžiaus režisierių ir jo žmonos Almos Revil (akt. Helen Mirren) santykių istoriją, pasakojamą siaubo filmo „Psichopatas" filmavimo fone.

Šeimyniniai barniai ir sutuoktinio palaikymas, santykiai su pagrindinį vaidmenį naujame filme atliekančia Džanet (akt. Scarlett Johansson), ore tvyranti įtampa ir žiūrovų reakcija į naują lapą kino istorijoje atvertusį filmą - visa tai biografinėje Sachos Gervasi dramoje „Hičkokas" pasakojančioje, apie vieno garsiausių siaubo filmų kino istorijoje kūrimą.
 


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5479
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt