Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TERESĖS NUODĖMĖ (2012) 110 min.
Thérèse Desqueyroux
Drama N-13
Prancūzija
Premjera Lietuvoje: 2013 04 05
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
"Anos Kareninos" ir "Ponios Bovary" gerbėjų auditorijai skirtoje, stilingoje kostiuminėje dramoje, turtingoje katalikų šeimoje užaugusi Teresė (aktorė Audrey Tautou) išteka už kilmingo žemvaldžio kaimyno Bernardo (aktorius Gilles Lellouche'as). Tai santuoka be meilės ir aistros. Vien tik iš išskaičiavimo ir naudos. Arogantiškas turtuolis vyras labiau domisi savo šunimis, medžioklės reikalais ir paveldėtų pušų miškais, neskirdamas laiko jaunos žmonos norų, pageidavimų ir užgaidų išpildymui.

Teresei nėra kuo kvėpuoti nelaimingoje santuokoje. Ji tiesiog dūsta prabangioje aplinkoje, nesulaukdama trokštamo dėmesio ir elementarios pagarbos. Jauna ir ambicinga moteris jaučiasi tiesiog ne savo vietoje. Ji svajoja ištrūkti iš desperatiškai nuobodžios provincijos Pietų Prancūzijoje į bohemiškai džiazuojantį Paryžių.

Šio filmo režisierius pats Claude'as Milleris, savo karjerą padėjęs dirbamas legendinių Prancūzijos režisierių Roberto Bressono, Jeano-Luco Godardo ir Francois Truffaut asistentu. Režisuodamas šią klasikinio romano ekranizaciją jis jau sunkiai sirgo ir žinojo, kad šis filmas bus paskutinis jo darbas.
Juozukas  2013-04-07 12:33:58 įvertino 

Na, filmo anonsas yra netikslus. Audrey herojė nei svajoja apie Paryžių, nei šiap domisi aplinkiniiu pasauliu- flegmatiškai stumia dienas provincijoje rūkydama kaip kaminas ir vargo nemato. Vedybos iš išskaičiavimo, šaltas seksas, vaikas nuo nemylimo vyro, prasti genai(TBC, sifiiis)- jokio vitališkumo. Depresinis monotoniškas filmas- vyrai išeina nieko sesupratę, o moterys- tik kai ką. Aktoriai vaidina užtikrintai ir operatorius neblogai padirbėjo, bet antrą kartą nenorėčiau žiūrėti...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6111
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt