Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GREITI IR ĮSIUTĘ 6 (2013) 130 min.
The Fast & The Furious 6
Veiksmo N-13
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2013 05 22
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Kuomet Rio de Žaneire Dominykas (akt. Vin Diesel) ir Brajenas (akt. Paul Walker) su trenksmu sugriovė visą nusikaltėlių imperiją, nešinus šimtais milijonų dolerių filmo herojus likimas išmėtė po visą pasaulį. Nepaisant prabangaus gyvenimo, pagrindiniai filmo veikėjai liko gniuždomi nuolatinio gyvenimo bėgime ir galimybės grįžti namo nebuvimo.

Tuo metu Hobsas (akt. Dwayne Johnson) vaikosi ypatingai pavojingą nusikaltėlių - samdomų vairuotojų grupuotę, išmėčiusią savo pėdsakus dvylikoje pasaulio šalių. Kaip paaiškėja, vieninteliu būdu sustabdyti nusikaltėlius pasirodo esą galimybė parodyti kas yra tikrieji kelių ereliai. Suvokdamas tai, Hobsas siekia Dominyko palankumo ir pagalbos nusikaltėlių grupuotės, viena kurių, pasirodo, esanti mirusia laikyta Dominyko mylimosios Leti (akt. Michelle Rodriguez), gaudynėse. Legendiniam Dominyko būriui susirinkus Londone paaiškėja, jog vykdant paskutinę, bene sunkiausią misiją ant kortos pastatytas vyro ir jo komandos likimas bei galimybė grįžti namo ir pagaliau gyventi sėsliai...

Šeštąsyk į kino ekranus sugrįžtantys, ketvirtą sykį diriguojami režisieriaus Justino Lino, jau gegužės 24 dieną veiksmo, nuotykių ir dar daugiau pavojingų triukų kupini „Greiti ir įsiutę" kaitins kino salių atmosferą.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10895
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt