Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
UŽMIRŠTIEJI (2013) 130 min.
Oblivion
Fantastinis, nuotykių, veiksmo N-13
JAV
Premjera Lietuvoje: 2013 04 12
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
2073-ieji metai. Buvęs jūrų pėstininkas Džekas Harperis (jį vaidina Tomas Cruise‘as) yra vienas iš nedaugelio žmonių, gyvenančių karo sugriautoje Žemėje. Tiksliau, ne pačioje Žemėje, o kosminėje stotyje mūsų planetos orbitoje.

Neatpažįstamai pasikeitusi Žemė skaičiuoja šeštą naujos savo istorijos dešimtmetį. Istorijos, prasidėjusios po ateivių invazijos ir nuožmaus tarpplanetinio karo. Džeko ir dar kelių jo kolegų darbas - surinkti paskutinius Žemės naudinguosius išteklius ir taip pat palikti gimtąją planetą visiems laikams.

Vienos ekspedicijos metu buvęs jūrų pėstininkas sutinka jauną merginą Džiuliją (aktorė Olga Kurylenko), išgyvenusią kosminio laivo katastrofą. Merginos atsiradimas Žemėje pradeda pačių netikėčiausių įvykių grandinę, priverčiančių Džeką abejoti oficialia karo ir po jo sekusios istorijos versija.

Apogėjus pasiekiamas, kuomet Džekas pakliūva į Žemėje besislapstančių kovotojų nelaisvę. Šimtametis pastarųjų lyderis Malkolmas (akt. Morganas Freemanas) Džekui papasakoja, kad visa pokarinė tvarka paremta valdžios melu.
MACD  2013-05-01 23:16:38 įvertino 

Esu gan kritiškas SciFi filmams, bet šis tikrai pateisino lūkesčius. Į vieną gretą statau kartu su "Pandorum". Dėl spec.efektų verta šį filmą žiūrėti kine. p.s. kažkaip pastaruoju metu Holivudas pradėjo ypač aktyviai orientuotis į naują rinką - Rusiją (naujas Kietas Riešutėlis (beveik visas veiksmas - Maskvoje), naujausias filmas su Švarcu (sovietinis Maximo kulkosvaidis), dabar Užmirštieji su ruse astronaute. Dar tas naujas filmas su Bradu Pittu - irgi su Rusija susijęs. Arba "Diatlovo perėja", kur jau filmas iš viso kartu su rusais apie Rusiją darytas.


Ričardas  2013-04-21 12:28:25 įvertino 

Pažiūrėjau su malonumu. Vienas iš geresnių tokio tipo filmų paskutiniu laiku. Patiko :)


Bingo  2013-04-15 12:35:32 įvertino 

vertas pamatyti, neabejotinai. Priešingai, nei teko skaityti atsiliepimų apie nykią pirmąją filmo pusę, mane jis įtraukė nuo pat pradžių.


Julius  2013-04-12 00:32:53 įvertino 

Labai patiko.Tom Cruise pastarieji filmai tikrai labai geri....Stebina..Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11708
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt